viesu skaits
?
viesu skaits
gultas vietas
?
gultas vietas
marsruts
92
km no Rīgas
skatits
32040
cik reizes skatīts

Rakši atpūtas komplekss

Adreseaddress Amatas novads, Rakši
Maršruts92 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Gaujas senlejā, klusā mežu ielokā tikai 6 km no Cēsīm un ~2 km no populārajiem kalnu slēpošanas parkiem "Ozolkalns" un "Žagarkalns" atrodas atpūtas komplekss "Rakši" . Mēs piedāvājam daudzveidīgas atpūtas iespējas lielākam vai mazākam draugu lokam vai korporatīviem pasākumiem. 7 ha platībā iespējams organizēt atpūtas, sporta vai izklaides pasākumus pat vairāku simtu cilvēku lielam kolektīvam.

Atpūtas komplekss "Rakši" atrodas Gaujas Nacionālā parka teritorijā. Parks ir slavens ar savām brīnišķīgajām dabas ainavām un daudzajiem apskates objektiem. Tā kā atrodamies tieši pie Gaujas, tad ūdenstūristiem "Rakšu" laivu un plostu piestātne būs ideāli piemērota vieta maršruta sākumam vai galamērķim.

Naktsmītnēm un pasākumiem "Rakšos" šobrīd tiek piedāvāti trīs jauki guļbūves viesu nami, kuri aprīkoti ar visu nepieciešamo lieliskai atpūtai– jūs vienmēr gaidīs karsta slapjā pirtiņa ar īstām bērzu slotiņām, saklātas guļvietas, labiekārtota virtuves zona, karoke iekārta un citas praktiskas lietas, lai jūs justos kā mājās. Īpašiem gardēžiem iespēja uz grila pagatavot paša tikko dīķī noķertu foreli vai stori.

Dabas un dzīvnieku cienītājiem iespēja sastapt ne tikai apkārtnes mežos mītošo lapsu kūmiņu vai bebra kungu, bet arī vietējos "Rakšu" iemītniekus– divkupru kamieļus, draudzīgās Dienvidamerikas lamas, alpkas un gvanako. Bez tam šī ir patlaban vienīgā vieta Latvijā, kur jums tiek piedāvāta iespēja ne tikai apskatīt dzīvniekus, bet arī pašiem doties kopā ar tiem pavisam īstā pārgājienā, piemēram, gar gleznaino Gaujas krastu, pie tam piknika groza nešanu uzticot uzticamai ceļabiedrenei– lamai.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Pastaiga ar lamiņu 30min.7.5 €
Mazā viesu nama īre (līdz. 30 cilv.)355 €
Lielā viesu nama īre (līdz. 100 cilv.)1400 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota