viesu skaits
15
number of guests
gultas vietas
12
beds
marsruts
65
km from Riga
skatits
36633
view count

Riekstnieki holiday house

Reserve
Addressaddress Tukuma novads, Riekstnieki, Plieņciems, Engures novads
Route65 km from Riga to guest house

Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI” ir mierīga un mājīga vieta Plieņciemā, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem, atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši ērti pārnakšņot. Jauna, moderni iekārtota māja tikai 200m attālumā no jūras. Mājā ir 4 plašas divvietīgas guļamistabas. Pirmā stāva guļamistabā ir divguļamā gulta un blakus vannas istabas telpā ievietota divvietīga SPA masāžas vanna un WC. Otrā stāvā ir trīs guļamistabas ar vienvietīgām gultām, divas WC un dušas telpas. Visā mājā ir apsildāmās grīdas, kas ļauj justies omulīgi arī vēsākā laikā.
Māja atrodas plašā iežogotā teritorijā, kur ir iekopts zālājs un gaumīgi veidoti apstādījumi, dīķis ar smilšainu pludmali, kas ir piemērots bērniem, jo tā dziļums veidots pakāpeniski.
Jauka pirtiņa atrodas blakus mājai. Dīķmalā pie pirts ir uzstādīts astoņvietīgs lapegles koka pirts kubls.
Plieņciemā pie jūras ir smilšaina pludmale, savukārt, ciemu no jūras skarbajiem vēja aizsargā ievērojams dabas objekts – Plieņciema baltā kāpa. Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI” atrodas apmēram 30 km no Jūrmalas pilsētas un 65 km no Rīgas.
Netālu, tikai aptuveni 10km attālumā no "Riekstniekiem" atrodas slēpošanas kalni "Jēkaba grava" un "Milzkalns", kuros varēsiet baudīt ziemas priekus, lai vēlāk atgrieztos "Riekstniekos" uz karstu pirti.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9
Water
Service
Equipment

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews