viesu skaits
?
number of guests
gultas vietas
?
beds
marsruts
217
km from Riga
skatits
28994
view count

Vēju paradīze leisure complex

Reserve
Addressaddress Pāvilostas novads, Smilšu iela 14
Route217 km from Riga to guest house

Ir cilvēki, kam vējš patīk, un ir cilvēki, kam tas nepatīk. Tiem, kas brauc uz Pāvilostu, tas pārsvarā patīk. Jo liekas, ka tur pūš gandrīz vienmēr un dienās, kad iestājas klusums, šķiet kaut kas pietrūkst. Daba sastingst, jūra vairs nešalc un mākoņi vairs nezib pār pļavām. Ja Liepāja ir pilsēta, kurā vējš piedzimst, tad Pāvilosta ir vieta, kur tam vislabāk patīk uzturēties – “Vēju paradīze”.

Viesnīca "Vēju paradīze" atrodas Pāvilostas pilsētas vēsturiskajā daļā, aptuveni 100 metru attālumā no Baltijas jūras. Viesnīcas ēka uzbūvēta pilnībā no jauna laika periodā no 1999. līdz 2003. gadam. Fasādē un atsevišķos interjera elementos redzami Liepājas Karaostas ķieģeļi, iekšējā apdarē, savukārt, izmantoti mūsdienīgi materiāli, moderna santehnika, kā arī pēc īpaša pasūtījuma izgatavotas lampas un mēbeles.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18

Your question will be sent to guest house e-mail

Name

E-mail*

Questions** required fields
Sort feedback bestworstnewest

Reviews

No reviews added for this guest house