viesu skaits
?
viesu skaits
gultas vietas
?
gultas vietas
marsruts
217
km no Rīgas
skatits
32257
cik reizes skatīts

Vēju paradīze atpūtas komplekss

Rezervēt
Adreseaddress Pāvilostas novads, Smilšu iela 14
Maršruts217 km no Rīgas uz atpūtas vietu

Ir cilvēki, kam vējš patīk, un ir cilvēki, kam tas nepatīk. Tiem, kas brauc uz Pāvilostu, tas pārsvarā patīk. Jo liekas, ka tur pūš gandrīz vienmēr un dienās, kad iestājas klusums, šķiet kaut kas pietrūkst. Daba sastingst, jūra vairs nešalc un mākoņi vairs nezib pār pļavām. Ja Liepāja ir pilsēta, kurā vējš piedzimst, tad Pāvilosta ir vieta, kur tam vislabāk patīk uzturēties – “Vēju paradīze”.

Viesnīca "Vēju paradīze" atrodas Pāvilostas pilsētas vēsturiskajā daļā, aptuveni 100 metru attālumā no Baltijas jūras. Viesnīcas ēka uzbūvēta pilnībā no jauna laika periodā no 1999. līdz 2003. gadam. Fasādē un atsevišķos interjera elementos redzami Liepājas Karaostas ķieģeļi, iekšējā apdarē, savukārt, izmantoti mūsdienīgi materiāli, moderna santehnika, kā arī pēc īpaša pasūtījuma izgatavotas lampas un mēbeles.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota