viesu skaits
?
число гостей
gultas vietas
?
число мест
marsruts
217
kм от Риги
skatits
27979
просмотри

Vēju paradīze комплекс отдыха

Забронировать
Адрессaddress Pāvilostas novads, Smilšu iela 14
Маршрут217 km из Риги до гостевой дом

Ir cilvēki, kam vējš patīk, un ir cilvēki, kam tas nepatīk. Tiem, kas brauc uz Pāvilostu, tas pārsvarā patīk. Jo liekas, ka tur pūš gandrīz vienmēr un dienās, kad iestājas klusums, šķiet kaut kas pietrūkst. Daba sastingst, jūra vairs nešalc un mākoņi vairs nezib pār pļavām. Ja Liepāja ir pilsēta, kurā vējš piedzimst, tad Pāvilosta ir vieta, kur tam vislabāk patīk uzturēties – “Vēju paradīze”.

Viesnīca "Vēju paradīze" atrodas Pāvilostas pilsētas vēsturiskajā daļā, aptuveni 100 metru attālumā no Baltijas jūras. Viesnīcas ēka uzbūvēta pilnībā no jauna laika periodā no 1999. līdz 2003. gadam. Fasādē un atsevišķos interjera elementos redzami Liepājas Karaostas ķieģeļi, iekšējā apdarē, savukārt, izmantoti mūsdienīgi materiāli, moderna santehnika, kā arī pēc īpaša pasūtījuma izgatavotas lampas un mēbeles.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов