viesu skaits
?
viesu skaits
gultas vietas
?
gultas vietas
marsruts
20
km no Rīgas
skatits
45219
cik reizes skatīts

Lake House Resto atpūtas komplekss

Rezervēt
Adreseaddress Ādažu novads, Āķu iela 15
Maršruts20 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

“LAKE HOUSE RESTO” IR GLUŽI KĀ MAZA PARADĪZES IELEJA MAZĀ BALTEZERA KRASTĀ, KUR PATVERTIES NO IKDIENAS STEIGAS, IEKLAUSĪTIES EZERA ČALĀS UN BAUDĪT MIERU UN DABAS KLĀTBŪTNI, VIEN PĀRIS KILOMETRU ATTĀLUMĀ NO LIELPILSĒTAS BURZMAS.

ŠIS IR GLEZNAINS ATPŪTAS KOMPLEKSS TEV UN TAVAI ĢIMENEI.

PIE MUMS PIEEJAMAS PLAŠAS UN OMULĪGAS BRĪVDIENU MĀJAS PAŠĀ EZERA KRASTĀ, BEZ TROKŠŅAINIEM KAIMIŅIEM VAI AUTOMAŠĪNU DŪKOŅAS AIZ LOGA. MĀJIŅAS IZBŪVĒTAS DIVOS STĀVOS, AR PLAŠU GUĻAMISTABU 2. STĀVĀ, KUR PA LOGU PAVERAS PASAKAINS SKATS UZ EZERU. 1.STĀVĀ ATRODAS VIESISTABA AR IZVELKAMU DĪVĀNU, VIRTUVE UN VANNAS ISTABA. TĀPAT, KATRAI MĀJIŅAI IR IZVEIDOTA TERASE, KUR NESTEIDZĪGI MALKOT RĪTA KAFIJU, BAUDĪT MIERU UN SVAIGO EZERA GAISU. MĀJIŅA PAREDZĒTA 2 – 6 CILVĒKIEM.

PA DIENU VARĒSIET DOTIES EKSPEDĪCIJĀ AR LAIVU, SUPIEM VAI KATAMARĀNU, KAISLĪGIEM MAKŠĶERNIEKIEM BŪS IESPĒJA NOĶERT DIENAS LIELO LOMU, KAMĒR PĀRĒJIE ĶERS SAULES STARUS ATPŪŠOTIES UZ SAUĻOŠANĀS KRĒSLIEM, KAS PIEEJAMI MŪSU CIEMIŅIEM. MAZĀKAJIEM ĢIMENES LOCEKĻIEM IR IZVEIDOTS BĒRNU IZKLAIDES LAUKUMS, KUR BĒRNI VARĒS GAN ROTAĻĀTIES SMILŠKASTĒ, GAN KĀRTĪGI IZŠŪPOTIES ŠŪPOLĒS.

ARĪ IZSALKUŠAJIEM NEKUR TĀLU NAV JĀDODAS, ATPŪTAS BĀZES „LAKE HOUSE RESTO” TERITORIJĀ ATRODAS MĀJĪGS UN SILTS RESTORĀNS AR LIELISKU ATMOSFĒRU, KURA ĒDIENKARTE VEIDOTA PĒC GARDĀKAJIEM GARŠU SALIKUMIEM, TĀPĒC RESTORĀNA GALVENĀ GARŠVIELA IR 100% MĪLESTĪBA. TĀPAT ŠEIT IESPPĒJAMS RĪKOT ARĪ PRIVĀTUS PASĀKUMUS – KĀZAS, DZIMŠANAS DIENAS VAI VIENKĀRŠI TIKŠANOS AR DRAUGIEM.

TĀPAT KĀ MŪSU VIRTUVE, ARĪ BĀRS NES SAVU STĀSTU, AR IZCILIEM, KLASISKIEM UN SULĪGIEM DZĒRIENIEM UN KOKTEIĻIEM. BRAUC NOBAUDĪT LATVIJĀ GRAUZDĒTAS KAFIJAS TASI BROKASTĪS UN KADIĶOGU – MELLEŅU DŽINU VAKARIŅĀS! KAS LIELĀKAI LAIMEI NEPIECIEŠAMS!

PAR VISU PĀRĒJO STĀSTĪS PATI, ELPU AIZRAUJOŠĀ, VIETA – VIETA, KUR BŪT!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Laivu noma10,00 eur - 15,00 eu €
Sup noma8,00eur / 5,00eur ka €
Katamarāna noma 8,00eur / 5,00eur €
Brīvdienu māja, līdz 4 personām100,00/diennakts €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota