viesu skaits
2-4
viesu skaits
gultas vietas
4
gultas vietas
marsruts
60
km no Rīgas
skatits
44490
cik reizes skatīts

Jaunlīdumnieki brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Siguldas novads, Līdumnieki
Sezona31/12 - 31/12
Maršruts60 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Gūstot pieredzi iepriekšējo sezonu darbības laikā, esam atklājuši, ka pie mums lieliski laiku pavadīs ģimenes un pāri, kas vēlas izrauties no pilsētas steigas.
Pie mums ir neliela virtuve ar traukiem. Atpūtai dārzā grils ar piederumiem un malka. Romantiskam vakaram silts kamīns un pirts. Pie mums labi jutīsies mierīgas atpūtas cienītāji, kas vēlas brīvdienas pavadīt kopā ar ģimeni un bērniem. Vieta ir neliela, bet omulīga.
Pie mums pieejama laiva izbraucienam Sudas upē, lai iepazītu dabu uz upes.
Laicīgi piesakot, visus enerģiskos aicinām uz aktīvo atpūtu pie dabas un laivu braucieniem. Pie mums pieejama laivu noma un nodrošinām transportu - Gauja, Brasla, Lielā un Mazā Jugla, Ogres upe. Mēs varam Jums piedāvāt Jūsu spēkiem un vēlmēm atbilstošu maršrutu, kā arī smailīšu, kanoe vai plosta nomu ar atbilstošu inventāru - sausie maisi, drošības vestes. Bez klasiskā inventāra iespējams nomāt arī hidrotērpus vai go pro kameras.
http://https://jaunlidumnieki.wordpress.com

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5Jaunlīdumnieku viesu nams bilde Nr.6Koka dizaina elementi Jaunlīduminekos bilde Nr.7 bilde Nr.8Kamīns Jaunlīdumniekos bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23Sudas upes krasts bilde Nr.24Koks krastā bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Naktsmītne no 2 cilvēkiem uz 2 naktīm220 €
Naktsmītne ģimenei ar 2 bērniem uz 2 naktīm230 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes