viesu skaits
4-8
viesu skaits
gultas vietas
4
gultas vietas
marsruts
60
km no Rīgas
skatits
35197
cik reizes skatīts

Jaunlīdumnieki brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Mālpils novads, Līdumnieki
Sezona31/12 - 31/12
Maršruts60 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Gūstot pieredzi iepriekšējo sezonu darbības laikā, esam atklājuši, ka pie mums lieliski laiku pavadīs ģimenes un pāri, kas vēlas izrauties no pilsētas steigas. Tāpat arī šajā sezonā aicinām pie mums līgavas, kuras vēlas sarīkot vecmeitu kopā sanākšanu vai saposties savai lielajai dienai omulīgā guļbūves namiņā savu tuvāko lokā.
Pie mums ir ērta virtuve ar traukiem, auguma izmēra spogulis. Atpūtai dārzā grils ar piederumiem un malka. Romantiskam vakaram silts kamīns un pirts.
Visus enerģiskos aicinām uz aktīvo atpūtu pie dabas un laivu braucieniem. Pie mums pieejama laivu noma un nodrošinām transportu un laivošanas aktīvo pasākumu rīkošanu Vidzemes populārākajos laivu maršrutos - Gauja, Brasla, Lielā un Mazā Jugla, Ogres upe. Mēs varam Jums piedāvāt Jūsu spēkiem un vēlmēm atbilstošu maršrutu, kā arī smailīšu, kanoe vai plosta nomu ar atbilstošu inventāru - sausie maisi, drošības vestes. Bez klasiskā inventāra iespējams nomāt arī hidrotērpus vai go pro kameras. Kā arī ir lieliska iespēja pasākumu papildināt ar popularitāti ieguvušajiem SUP dēļiem. Un visbeidzot pasākumu lieliski papildinās atpūta mūsu brīvdienu mājā.

Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Naktsmītne no 2 cilvēkiem100 €
Telpu noma nelielām svinībām līdz 20 cilvēkiem (guļvietas 8 )150 €
Pirts noma 3h80 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes