viesu skaits
4
viesu skaits
gultas vietas
4
gultas vietas
marsruts
180
km no Rīgas
skatits
31928
cik reizes skatīts

Raganas brīvdienu māja

Adreseaddress Ventspils novads, Miķeļtornis
Sezona01.06 - 01.10
Maršruts180 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Māja pie jūras. Šī mājiņa ir domāta cilvēkiem, kas meklē balansi starp komfortu un dabu, lai atpūstos no lielpilsētas stressa. Mājiņa atrodas klusā vietā priežu meža ielokā, 200m no smilšainas kāpu pludmales, kur nav gandrīz neviena cilvēka. Meži ir bagāti ar ogām un sēnēm. Netālu atrodas Irbes upe un ir iespēja iznomāt laivas. Kafeinica ir 300m attalumā, kur var paēst, ja negribas gatavot.
Majiņā ir divas istabas; guļamistaba ar dubultgultu un viesistaba, kur ir dīvans, kuru var izvilkt un gulēt vēl divi cilvēki. Vannas istaba ir duša un virtuve aprīkota ar visu, kas virtuvei ir nepieciešams. Maja ari ir kamīns, klima, WLAN, TV/SAT, āra terase ar darza mēbelēm un grils.

Māja pie jūras klusā vietā priežu meža / House by the sea situated in a quiet place in the middle of a pine forest bilde Nr.1 Klusā vietā priežu meža / Silente place in the middle of a pine forest bilde Nr.2Guļamistaba ar dubultgultu un TV/SAT / Bedroom with double bed and TV/SAT bilde Nr.3Privāts īpašums pie jūras / Private property at the sea bilde Nr.4Brīvdienu māja ar āras terasi ar darza mēbelēm un grils / Holiday home with a terrace with furniture and a barbecue bilde Nr.5Ieeja ar skatu uz guļamistabu / Entrance area with view to the bedroom bilde Nr.6Skapis guļamistaba un klima / Cabinet and air condition in the bed room bilde Nr.7Skats no guļamistabas / View from the bed rooms bilde Nr.8Ieejas skats uz virtuvi / Entrance area view to the kitchen bilde Nr.9Ieejas skats uz virtuvi / Entrance area view to the kitchen bilde Nr.10Virtuve aprīkota ar visu, kas virtuvei ir nepieciešams / Kitchen has everything you need bilde Nr.11Ieejas skats uy atklato izstabu ar dīvanu un kamīnu / Entrance area view to open living room with sofa and chimney bilde Nr.12Kamīns und dīvans, kuru var izvilkt un gulēt vēl divi cilvēki / Chimney and sofa on which two people can sleep bilde Nr.13Ieeja ar skatu uz vannas istabu / Entrance area view to bath room bilde Nr.14Vannas istaba ar dušu un logu / Bath room with shower and window bilde Nr.15Vannas istaba ar dušu un logu / Bath room with shower and window bilde Nr.16Virtuve aprīkota ar visu, kas virtuvei ir nepieciešams / Kitchen has everything you need bilde Nr.17Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach bilde Nr.18Meži ir bagāti ar ogām un sēnēm / The woods are full of berries and mushrooms bilde Nr.19Izbaudiet labo laiku / Enjoy quality time bilde Nr.20Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach bilde Nr.21Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales kur nav gandrīz neviena cilvēka / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach where almost no people are to be seen bilde Nr.22Māja pie jūras klusā vietā priežu meža / House by the sea situated in a quiet place in the middle of a pine forest bilde Nr.23Mājas Raganas / House 'Raganas' bilde Nr.24
Ūdens
Aprīkojums
Nakts no 3 - 4 cilvėkiem100 €
Nakts no 1 - 2 cilvèkiem80 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes