viesu skaits
4
viesu skaits
gultas vietas
4
gultas vietas
marsruts
180
km no Rīgas
skatits
34129
cik reizes skatīts

Raganas brīvdienu māja

Adreseaddress Ventspils novads, Miķeļtornis
Sezona17.05 - 31.12
Maršruts180 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Burvīga miera oāze! Šī mājiņa ir domāta cilvēkiem, kas meklē balansi starp komfortu un dabu, lai atpūstos no lielpilsētas stressa.
Mājiņa atrodas klusā vietā priežu meža ielokā, 200m no smilšainas kāpu pludmales, kur nav gandrīz neviena cilvēka. Meži ir bagāti ar ogām un sēnēm. Netālu atrodas Irbes upe un ir iespēja iznomāt laivas. Kafeinica ir 300m attalumā, kur var paēst, ja negribas gatavot.
Majiņā ir divas istabas: guļamistaba ar dubultgultu, lielu skapi, TV/SAT un klima un viesistaba ar kaminu un dīvanu, kuru var izvilkt un gulēt vēl divi cilvēki. Atverta virtuve ir aprīkota ar visu, kas virtuvei ir nepieciešams. Vannas istaba ir duša.
Maja ari ir WLAN, autostavvietas, āra terase ar darza mēbelēm un grils.

Miera oaze priežu meža pie juras / Relaxing oasis in the middle of a pine forest by the sea bilde Nr.1Gulam istaba ar lielu skapi, TV un klima / Betroom with large waredrobe, TV and clima bilde Nr.2Atverta virtuve / Open kitchen bilde Nr.3Vannas isstaba ar dusu / Bathroom with shower bilde Nr.4Skapis guļamistaba un klima / Cabinet and air condition in the bed room bilde Nr.5Skats no guļamistabas / View from the bed rooms bilde Nr.6Ieeja / Entrance area bilde Nr.7Ieejas skats uz virtuvi / Entrance area view to the kitchen bilde Nr.8Ieejas skats uz virtuvi / Entrance area view to the kitchen bilde Nr.9Galvana istaba ar divanu / Living room with sofa bilde Nr.10Romantiskais kamins / Romantic chimney bilde Nr.11Ieejas skats uy atklato izstabu ar dīvanu un kamīnu / Entrance area view to open living room with sofa and chimney bilde Nr.12Kamīns und dīvans, kuru var izvilkt un gulēt vēl divi cilvēki / Chimney and sofa on which two people can sleep bilde Nr.13Virtuve aprīkota ar visu, kas virtuvei ir nepieciešams / Kitchen has everything you need bilde Nr.14Arpus mebeles und grils / outfoor furniture and grill bilde Nr.15Privāts īpašums pie jūras / Private property at the sea bilde Nr.16Mājas Raganas / House 'Raganas' bilde Nr.17 Klusā vietā priežu meža / Silente place in the middle of a pine forest bilde Nr.18Terase ar skatu kokos / terace bilde Nr.19Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach bilde Nr.20Māja pie jūras klusā vietā priežu meža / House by the sea in the middle of a pine forest bilde Nr.21Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach bilde Nr.22Māja pie jūras klusā vietā priežu meža / House by the sea situated in a quiet place in the middle of a pine forest bilde Nr.23Meži ir bagāti ar ogām un sēnēm / The woods are full of berries and mushrooms bilde Nr.24Izbaudiet labo laiku / Enjoy quality time bilde Nr.25Arpus skats / Outdoor view bilde Nr.26Maja atrodas 200m no smilšainas kāpu pludmales kur nav gandrīz neviena cilvēka / It is 200 meters away from the sea with a sandy beach where almost no people are to be seen bilde Nr.27Jura ziemas laika / The sea during winter bilde Nr.28
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Nakts no 1 - 4 cilvėkiem100 €
Nedelā un vairāk 1 - 4 cilvėkiem pa nakti80 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes