viesu skaits
100
viesu skaits
gultas vietas
100
gultas vietas
marsruts
90
km no Rīgas
skatits
16796
cik reizes skatīts

Ungurmalas atpūtas komplekss

Adreseaddress Pargaujas novads, Ezermalas, Raiskuma pagasts, LV-4146
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts90 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, ainaviskā meža ielokā, pie Ungura ezera krasta, atrodas atpūtas un sporta komplekss Ungurmalas. Viesu nams un tā gleznainā apkārtne ir ideāla vieta brīnišķīgām kāzu svinībām. Ungurmalas jums dāvās neaizmirstamas atmiņas, vienreizējus saulrietus virs ezera, kā arī sirds siltumu un enerģiju, atgriežoties trauksmainajā ikdienā.

Ungurmalas parūpēsies, lai jūsu kāzu diena būtu īpaša. Mēs piedāvājam telpas ar skaisti klātiem galdiem, gardiem ēdieniem, atraktīviem vakara vadītājiem, profesionāliem mūziķiem un ekskluzīvām retro automašīnām nevainojamām svinībām.

Banketu zāle
Svinību galvenā vieta – banketu zāle – ir eleganta un skaista, kas piešķirs vakaram īpašas noskaņas. Svinību zālē pie galdiem ērti jutīsies līdz pat 100 viesiem, turklāt īpaši paredzēta vieta ir arī muzikantiem un deju grīdas platībai. Zālē ir ierīkota arī bāra zona, kas lieliski papildinās svinību neoficiālo daļu. Mēs piedāvājam kvalificētu pavāru gatavotas maltītes, kas gadu gaitā jau kļuvušas par iecienītāko svinību sastāvdaļu, kā arī vakara vadītāju un muzikantus dažādām gaumēm.

Nakšņošana
Viesu ērtībām piedāvājam nakšņošanu labiekārtotos apartamentos, kas veidoti gaumīgās krāsu gammās. Vienlaicīgi varam izguldīt līdz 100 viesiem. Piedāvājam 5 divvietīgus numuriņus, vienu trīsvietīgu numuriņu un pārējiem piedāvājam nakšņošanu speciāli ierīkotā zālē "Kopā jautrāk".

Vasaras nojume ar skatuvi
Mūsu brīnišķīgi iekārtotā nojume ar skatuvi ir lieliska vieta jebkāda veida svinībām svaigā gaisā ezera krastā. Nojumi iespējams izmantot kā papildinājumu svinībām viesu namā, uzrīkojot lielisku zaļumballi vai otrajā dienā tur pasniedzot gardas brokastis.

Mūsu teritorija ir īpaši iekārtota dažādām aktivitātēm svaigā gaisā. Piedāvājam laivu, katamarānu un plosta nomu, telts un piknika vietas ezera krastā un dažādu sporta laukumu nomu. Plašā kompleksa teritorija ir lieliski piemērota sporta spēlēm.

Villa "Ungurmalas"
Atpūtas kompleksa teritorijā atrodas brīnišķīga brīvdienu māja mierīgai atpūtai ezera krastā. Villa "Ungurmalas" ir lieliski piemērota romatiskai atpūtai divatā vai nelielā kompānijā. Villa ir aprīkota ar baseinu un saunu.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Atpūtas kompleksa noma ar nakšņošanu sākot no 23,- EUR par personu23 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes