viesu skaits
100
viesu skaits
gultas vietas
85
gultas vietas
marsruts
90
km no Rīgas
skatits
28565
cik reizes skatīts

Ungurmalas atpūtas komplekss

Rezervēt
Adreseaddress Cēsu novads, Ezermalas, Raiskuma pagasts, LV-4146
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts90 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, ainaviskā meža ielokā, pie Ungura ezera krasta, atrodas atpūtas komplekss Ungurmalas. Viesu nams un tā gleznainā apkārtne ir ideāla vieta brīnišķīgai brīvdienu atpūtai, sporta spēlēm vai kāzu svinībām. Ungurmalas dāvās neaizmirstamas atmiņas, vienreizējus saulrietus virs ezera, kā arī sirds siltumu un dabas enerģiju.

Svinības un pasākumi

Svinību galvenā vieta – banketu zāle – ir eleganta un skaista, un piešķirs jūsu vakaram īpašas noskaņas. Svinību zālē pie galdiem ērti jutīsies līdz pat 100 viesiem, turklāt ir paredzēta vieta arī muzikantiem un deju grīdas platībai. Zālē ir ierīkota bāra zona, kas lieliski papildinās svinību neoficiālo daļu.
Ungurmalu brīnišķīgā vasaras terase ar skatuvi ir lieliska vieta jebkāda veida svinībām svaigā gaisā ezera krastā. Terasi iespējams izmantot kā papildinājumu svētkiem viesu namā, kāzu svinībām ezera krastā vai gardām rīta brokastīm.
Korporatīvajiem klientiem vai nometnēm piedāvājam divus volejbola laukums, basketbola laukumu, futbola vārtus un divas skatuves jūsu pasākuma sportiskajām aktivitātēm.

Nakšņošana

Viesu ērtībām piedāvājam nakšņošanu labiekārtotos apartamentos, kas dizainēti gaumīgās klasiskā stila krāsu gammās. Vienlaicīgi varam izguldīt līdz 85 viesiem. Piedāvājam plašus 5 divvietīgus numurus un 1 trīsvietīgu numuru. Piedāvājam ierīkot papildus guļvietas numuros un ērtas gultas trešajā stāvā speciāli ierīkotā nakšņošanas zālē.
Romantiskām noskaņām piedāvājam izbraucienus ar laivām un katamarānu, kas iekļauts viesu nama nomas cenā.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Atpūtas kompleksa noma ar nakšņošanu sākot no 23,- EUR par personu23 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes