viesu skaits
100
число гостей
gultas vietas
85
число мест
marsruts
90
kм от Риги
skatits
28566
просмотри

Ungurmalas комплекс отдыха

Забронировать
Адрессaddress Cēsu novads, Ezermalas, Raiskuma pagasts, LV-4146
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут90 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, ainaviskā meža ielokā, pie Ungura ezera krasta, atrodas atpūtas komplekss Ungurmalas. Viesu nams un tā gleznainā apkārtne ir ideāla vieta brīnišķīgai brīvdienu atpūtai, sporta spēlēm vai kāzu svinībām. Ungurmalas dāvās neaizmirstamas atmiņas, vienreizējus saulrietus virs ezera, kā arī sirds siltumu un dabas enerģiju.

Svinības un pasākumi

Svinību galvenā vieta – banketu zāle – ir eleganta un skaista, un piešķirs jūsu vakaram īpašas noskaņas. Svinību zālē pie galdiem ērti jutīsies līdz pat 100 viesiem, turklāt ir paredzēta vieta arī muzikantiem un deju grīdas platībai. Zālē ir ierīkota bāra zona, kas lieliski papildinās svinību neoficiālo daļu.
Ungurmalu brīnišķīgā vasaras terase ar skatuvi ir lieliska vieta jebkāda veida svinībām svaigā gaisā ezera krastā. Terasi iespējams izmantot kā papildinājumu svētkiem viesu namā, kāzu svinībām ezera krastā vai gardām rīta brokastīm.
Korporatīvajiem klientiem vai nometnēm piedāvājam divus volejbola laukums, basketbola laukumu, futbola vārtus un divas skatuves jūsu pasākuma sportiskajām aktivitātēm.

Nakšņošana

Viesu ērtībām piedāvājam nakšņošanu labiekārtotos apartamentos, kas dizainēti gaumīgās klasiskā stila krāsu gammās. Vienlaicīgi varam izguldīt līdz 85 viesiem. Piedāvājam plašus 5 divvietīgus numurus un 1 trīsvietīgu numuru. Piedāvājam ierīkot papildus guļvietas numuros un ērtas gultas trešajā stāvā speciāli ierīkotā nakšņošanas zālē.
Romantiskām noskaņām piedāvājam izbraucienus ar laivām un katamarānu, kas iekļauts viesu nama nomas cenā.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Atpūtas kompleksa noma ar nakšņošanu sākot no 23,- EUR par personu23 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы