viesu skaits
9
число гостей
gultas vietas
9
число мест
marsruts
220
kм от Риги
skatits
33305
просмотри

DvīņuMājas дом отдыха

Забронировать
Адрессaddress Balvu novads, DvīņuMājas, Elkšņava, Bērzkalnes pagasts
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут220 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Romantisks brīvdienu atpūtas namiņš DvīņuMājas ar interjeru romantiskā lauku stilā Pērkonu ezera krastā 3 km no Balviem - omulīga naktsmītne vai ideāla atpūtas vieta kopā ar ģimeni vai draugu pulkā. Ir kamīns, kas nomierinās un sasildīs vēsākā vakarā. Pilnībā aprīkota virtuve, gan ar elektrisko plīti, gan iespēja gatavot uz malkas pavarda. Jūsu komfortam ādas mīkstās mēbeles, liels pusdienu galds, ērts šūpuļkrēsls, TV, u. c. Romantikai svecītes, lampiņas un gaismiņas. Turklāt, laba vieta nelielu korporatīvu pasākumu vai semināru rīkošanai, otrajā stāvā ir biroja vai galda spēļu zona ar lielu galdu.

Sauna atgriezīs spēkus. Pēc tās varat atveldzēties turpat ezerā.

Izbaudiet vasaru. Skaisti skati. Iespēja vērot savvaļas putnus un dzīvniekus. Ideāla vieta atpūtai pie dabas jebkurā gadalaikā. Plašs pagalms aktivitātēm svaigā gaisā vai iespēja izskrieties jūsu mīļdzīvniekiem.
Pieejams grils, āra mēbeles, makšķerēšanas inventārs, plašs pagalms, velosipēds, šūpuļtīkli, iekārts šūpuļkrēsls uz terases. Peldvieta un makšķerēšanas iespējas tieši blakus.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов