viesu skaits
9
viesu skaits
gultas vietas
9
gultas vietas
marsruts
220
km no Rīgas
skatits
33306
cik reizes skatīts

DvīņuMājas brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Balvu novads, DvīņuMājas, Elkšņava, Bērzkalnes pagasts
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts220 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Romantisks brīvdienu atpūtas namiņš DvīņuMājas ar interjeru romantiskā lauku stilā Pērkonu ezera krastā 3 km no Balviem - omulīga naktsmītne vai ideāla atpūtas vieta kopā ar ģimeni vai draugu pulkā. Ir kamīns, kas nomierinās un sasildīs vēsākā vakarā. Pilnībā aprīkota virtuve, gan ar elektrisko plīti, gan iespēja gatavot uz malkas pavarda. Jūsu komfortam ādas mīkstās mēbeles, liels pusdienu galds, ērts šūpuļkrēsls, TV, u. c. Romantikai svecītes, lampiņas un gaismiņas. Turklāt, laba vieta nelielu korporatīvu pasākumu vai semināru rīkošanai, otrajā stāvā ir biroja vai galda spēļu zona ar lielu galdu.

Sauna atgriezīs spēkus. Pēc tās varat atveldzēties turpat ezerā.

Izbaudiet vasaru. Skaisti skati. Iespēja vērot savvaļas putnus un dzīvniekus. Ideāla vieta atpūtai pie dabas jebkurā gadalaikā. Plašs pagalms aktivitātēm svaigā gaisā vai iespēja izskrieties jūsu mīļdzīvniekiem.
Pieejams grils, āra mēbeles, makšķerēšanas inventārs, plašs pagalms, velosipēds, šūpuļtīkli, iekārts šūpuļkrēsls uz terases. Peldvieta un makšķerēšanas iespējas tieši blakus.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota