viesu skaits
50
число гостей
gultas vietas
24
число мест
marsruts
185
kм от Риги
skatits
23304
просмотри

Embūtes muiža дом отдыха

Адрессaddress Vaiņodes novads, Embūte - 1
Маршрут185 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru

Embūtes muiža atrodas ļoti klusā un skaistā vietā. Spēcīgu leģendu un senatnīgas enerģijas aura krāšņo šo mītisko, nostāstiem un teikām apvīto vietu. Lai paši varētu par to pārliecināties, šeit ir jāatbrauc, jāizstaigā, jāaptausta, jāizsmaržo. Embūtes gaiss veldzē, daba- apgaro, šeit var noķert brīvības un miera sajūtu.
Embūtes muiža ir lieliski piemērota svinībām kopā ar ģimeni vai draugiem, klases ekskursijām vai vienkārši relaksācijai.
Muižai ir divi stāvi, kas iekārtoti tā, lai varētu nakšņot vairāk kā 20 cilvēku, lielākam nakšņotāju skaitam tiek piedāvāti matrači. Ēkas abos stāvos iekārtotas piecvietīgas un sešvietīgas istabas, kā arī viena divvietīga istaba. Katrā stāvā pieejama koplietošanas duša un tualete. Pirmā stāva koplietošanas telpas pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ēkas pirmajā stāvā pieejama virtuve ar visu nepieciešamo aprīkojumu, savukārt ēkas otrajā stāvā viesiem tiek piedāvāta ēdamtelpa/ atpūtas telpa ar virtuves stūrīti.
Embūtes muiža piedāvā arī semināru zāli ar ietilpību līdz 50 cilvēkiem. Pēdējos gados šo vietu aktīvi izmanto kāzu un dažādu svinību atzīmēšanai.
Pēc iepriekšējas vienošanās tiek piedāvāti gida un velo- gida pakalpojumi, kur tūristi tiek iepazīstināti ar dabu, vietējām leģendām, vēsturi. Iespējams iznomāt velosipēdus, laivas, iegādāties suvenīrus, saņemt bukletus.
Ar Embūti tradicionāli saistās Raiņa traģēdija „Indulis un Ārija” - skolu grupām iespēja rīkot mācību ekskursijas brīvā dabā, apmeklējot ar lugas leģendu saistītās vietas.

Воды
Услуги
Оборудование
Pieaugušajiem7 €
Skolēniem (matracis)5 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы