viesu skaits
50
viesu skaits
gultas vietas
24
gultas vietas
marsruts
185
km no Rīgas
skatits
26385
cik reizes skatīts

Embūtes muiža brīvdienu māja

Adreseaddress Dienvidkurzemes novads, Embūte - 1, Embūtes pagasts LV 3436
Maršruts185 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru

Embūtes muiža atrodas ļoti klusā un skaistā vietā. Spēcīgu leģendu un senatnīgas enerģijas aura krāšņo šo mītisko, nostāstiem un teikām apvīto vietu. Lai paši varētu par to pārliecināties, šeit ir jāatbrauc, jāizstaigā, jāaptausta, jāizsmaržo. Embūtes gaiss veldzē, daba- apgaro, šeit var noķert brīvības un miera sajūtu.
Embūtes muiža ir lieliski piemērota svinībām kopā ar ģimeni vai draugiem, klases ekskursijām vai vienkārši relaksācijai.
Muižai ir divi stāvi, kas iekārtoti tā, lai varētu nakšņot vairāk kā 20 cilvēku, lielākam nakšņotāju skaitam tiek piedāvāti matrači. Ēkas abos stāvos iekārtotas piecvietīgas un sešvietīgas istabas, kā arī viena divvietīga istaba. Katrā stāvā pieejama koplietošanas duša un tualete. Pirmā stāva koplietošanas telpas pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ēkas pirmajā stāvā pieejama virtuve ar visu nepieciešamo aprīkojumu, savukārt ēkas otrajā stāvā viesiem tiek piedāvāta ēdamtelpa/ atpūtas telpa ar virtuves stūrīti.
Embūtes muiža piedāvā arī semināru zāli ar ietilpību līdz 50 cilvēkiem. Pēdējos gados šo vietu aktīvi izmanto kāzu un dažādu svinību atzīmēšanai.
Pēc iepriekšējas vienošanās tiek piedāvāti gida pakalpojumi, kur tūristi tiek iepazīstināti ar dabu, vietējām leģendām, vēsturi. Iespējams iegādāties suvenīrus, saņemt bukletus.
Ar Embūti tradicionāli saistās Raiņa traģēdija „Indulis un Ārija” - skolu grupām iespēja rīkot mācību ekskursijas brīvā dabā, apmeklējot ar lugas leģendu saistītās vietas.

Embūtes muiža, lepni slejas Embūtes viduslaiku pilskalnā. bilde Nr.1Otrā stāvā gaumīgas telpas dažādām svinībām- kāzām, dzimšanas dienām. Šeit var rīkot arī seminārus un citus pasākumus. bilde Nr.2 bilde Nr.3Embūtes muižas pagalms. bilde Nr.4Embūtes muiža. bilde Nr.5Lapenīte Embūtes muižas pagalmā. bilde Nr.6Netālu no Embūtes muižas atrodami kuršu zobeni, kas simbolizē ieejas vārtus Embūtes senlejā. bilde Nr.7Skats no Embūtes muižas otrā stāva logiem. bilde Nr.8Turpat, no Embūtes muižas, redzamas Embūtes luterāņu baznīcas drupas. bilde Nr.9Kāzas, dažādas svinības tiek svinētas Embūtes muižā. bilde Nr.10Embūtes muižas pagalmā. bilde Nr.11Embūtes baznīcas drupas, turpat netālu no Embūtes muižas. bilde Nr.12Turpat netālu ir Embūtes senleja. Šeit pieejama ugunskura vieta, wc, krēsli, soli, dabas takas, informācijas stendi.  bilde Nr.13Kuršu zobens. bilde Nr.14Daba visapkārt Embūtes muižai. bilde Nr.15Kuršu zobeni. bilde Nr.16Bizbizmārītes- simbols. bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35 bilde Nr.36 bilde Nr.37 bilde Nr.38 bilde Nr.39 bilde Nr.40 bilde Nr.41 bilde Nr.42 bilde Nr.43 bilde Nr.44 bilde Nr.45 bilde Nr.46 bilde Nr.47 bilde Nr.48 bilde Nr.49 bilde Nr.50
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Pieaugušajiem11 €
Skolēniem (matracis)7,50 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri*



* obligātie lauki

Atsauksmes