viesu skaits
50
viesu skaits
gultas vietas
24
gultas vietas
marsruts
185
km no Rīgas
skatits
25599
cik reizes skatīts

Embūtes muiža brīvdienu māja

Adreseaddress Dienvidkurzemes novads, Embūte - 1, Embūtes pagasts LV 3436
Maršruts185 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru

Embūtes muiža atrodas ļoti klusā un skaistā vietā. Spēcīgu leģendu un senatnīgas enerģijas aura krāšņo šo mītisko, nostāstiem un teikām apvīto vietu. Lai paši varētu par to pārliecināties, šeit ir jāatbrauc, jāizstaigā, jāaptausta, jāizsmaržo. Embūtes gaiss veldzē, daba- apgaro, šeit var noķert brīvības un miera sajūtu.
Embūtes muiža ir lieliski piemērota svinībām kopā ar ģimeni vai draugiem, klases ekskursijām vai vienkārši relaksācijai.
Muižai ir divi stāvi, kas iekārtoti tā, lai varētu nakšņot vairāk kā 20 cilvēku, lielākam nakšņotāju skaitam tiek piedāvāti matrači. Ēkas abos stāvos iekārtotas piecvietīgas un sešvietīgas istabas, kā arī viena divvietīga istaba. Katrā stāvā pieejama koplietošanas duša un tualete. Pirmā stāva koplietošanas telpas pieejamas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ēkas pirmajā stāvā pieejama virtuve ar visu nepieciešamo aprīkojumu, savukārt ēkas otrajā stāvā viesiem tiek piedāvāta ēdamtelpa/ atpūtas telpa ar virtuves stūrīti.
Embūtes muiža piedāvā arī semināru zāli ar ietilpību līdz 50 cilvēkiem. Pēdējos gados šo vietu aktīvi izmanto kāzu un dažādu svinību atzīmēšanai.
Pēc iepriekšējas vienošanās tiek piedāvāti gida pakalpojumi, kur tūristi tiek iepazīstināti ar dabu, vietējām leģendām, vēsturi. Iespējams iegādāties suvenīrus, saņemt bukletus.
Ar Embūti tradicionāli saistās Raiņa traģēdija „Indulis un Ārija” - skolu grupām iespēja rīkot mācību ekskursijas brīvā dabā, apmeklējot ar lugas leģendu saistītās vietas.

Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Pieaugušajiem11 €
Skolēniem (matracis)7,50 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes