viesu skaits
6
число гостей
gultas vietas
6
число мест
marsruts
45
kм от Риги
skatits
1802
просмотри

Jasmīnu nams дом отдыха

Адрессaddress Jelgavas novads, Jasmīnu nams, Tušķi, Līvbērzes pagasts
Сезон01.01 - 31.12
Маршрут45 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en speak de

Ieplānojiet atpūtu brīvdienu mājā "Jasmīnu nams"! Tā ir lieliska vieta mierpilnam dabas baudījumam, kā arī veselības stiprināšanai pirtī un alternatīvā SPA - apkurināmā āra kublā. Izraujieties no pilsētvides! Īpašs uzsvars uz mājsaimniecības veldzi kopā ar bērniem. Mazajiem ārā iekārtots spēļu laukums, atsevšķs ēdamgaldiņš un batuts. Nav paredzēts skaļām ballītēm un jauniešu tusiņiem. Ir viss nepieciešamais maltītes pagatavošanai gan iekšā, gan ārā svaigā gaisā. Pikniks ar grilu vai ugunskurs saulrietā - viss ir iespējams! "Jasmīnu namam" ir meža "plīvurs", taču tas atrodas pie pašas Jelgavas robežas - tikai 7 minūšu braucienā līdz pilsētas centram. Garām autotransports nebraukā. Tuvumā atrodas Svētes upe un atpūtas zona - Svētes palienes pļavu koka laipu celiņu tīkls.
Guļvietas ir sešas, kā arī pieejama bērnu gultiņa.
Naktsmītne - 95 eiro (viena nakts), pirts īre - 30 eiro, karstais āra kubls - 40 eiro. Bet rudenī un ziemā darba dienās (pirmdiena - ceturtdiena) īpaša nakšņošanas atlaide - pirts par brīvu.
Paviljons "Pie Jasmīnu nama" naktsmītnes viesiem ir bez maksas, taču to dabas lādiņam var noīrēt arī uz pāris stundām. Tā var būt citāda vide lietišķai tikšanās reizei vai laiskam ģimenes piknikam.

Воды
Услуги
Naktsmītne95 €
Pirts īre30 €
Tikai paviljons "Pie Jasmīnu nama" uz dažām stundām15 €
Āra kubls40 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов