viesu skaits
20
число гостей
gultas vietas
17
число мест
marsruts
25
kм от Риги
skatits
46139
просмотри

Kaķumuiža баня

calendar
Адрессaddress Ogres novads, Kaķumuiža, Tīnūžu pagasts
Сезонvisu - gadu
Маршрут25 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak en

Līgo vakars un Jāņi ir aizņemti! (2024.gads).

Tuvākais brīvais datums -26. jūnijs līdz 1. jūlijs (2024). Pirms tam datumi aizņemti.

Maksimālais viesu skaits 20. Pa nakti var palikt max 17 viesi. Jūsu rīcībā māja 240 kvm, pieejamā platība 1 ha. Teritorija ir pilnībā iežogota. Saimnieki dzīvo citā mājā 150 metru attālumā.

Vidējā maksa par vienu cilvēku ir 50 EUR. Zemāka cena var tikt noteikta, ja viesu namā viesi paliek pa nakti vismaz 2 dienas pēc kārtas. Cena par bērniem ir 30 EUR.

Ja jums ir būtiska tīrība, svaigs interjers un ērtības -tad mēs būsim īstie. Bet, ja meklējat lētu variantu - šis viesu nams nebūs pareizā izvēle.

Ballītes ir atļautas, bet jāņem vērā, ka trokšņošana ārpus mājas pēc 23.00. ir aizliegta. Ierašanās ar dzīvniekiem nav atļauta.

Teltis un savi papildus matrači istabās nav pieļaujami.

Cenas:
1) viesu skaits no 10 līdz 20, ieskaitot bērnus, pa nakti paliek līdz 17 viesiem, pirts, bez kubla - cena 800 -1000 EUR (uzturēšanās laiks no 15.00. līdz nākošās dienas 12.00);

2) viesu skaits no 10 līdz 20, ieskaitot bērnus, pa nakti paliek līdz 17 viesiem, pirts, ar kublu - cena 930 -1130 EUR (uzturēšanās laiks no 15.00. līdz nākošās dienas 12.00);

3) viesu skaits līdz 10, ieskaitot bērnus, teritorijā ierodas un pa nakti paliek līdz 10 viesiem, pirts, bez kubla (par kublu jāmaksā papildus) - lūgums rezervāciju veikt: https://www.booking.com/hotel/lv/kakumuiza.lv.html?lang=lv&soz=1&lang_changed=1

vai arī rezervāciju var veikt:
https://airbnb.com/h/house-sauna-hot-tube-sport

vai arī sazināties individuāli, rakstot uz e-pastu.

Ja www.booking.com vai www.airbnb.com viesu skaits ir līdz 16 cilvēkiem (bet ne vairāk), ieskaitot bērnus, tad veicama papildus samaksa par katru viesi virs 10 cilvēkiem (un kublu) papildus norādītajai rezervācijas summai. To lūgums norādīt rezervācijā booking.com vai airbnb.com.

Cena atkarīga no konkrēta datuma un viesu skaita, kā arī no Jums piešķirtā līmeņa www.booking.com. Cena aptuvenās robežās no 400 EUR - 650 EUR. Uzturēšanās laiks no 15.00. līdz nākošās dienas 12.00;


4) viesu skaits līdz 20, ieskaitot bērnus, bez nakšņošanas, pirts - cena 45 EUR/h, bet ne mazāk par 350 EUR, ievērojot nosacījumu, ka viesi nepaliek ilgāk par 22.00. Ja viesi vēlas palikt pēc 22.00., tad iesakām izvēlēties variantu ar nakšņošanu.

Atlaides var tikt piemērotas tikai zināmiem viesiem.
Papildus iemaksājama drošības nauda 100 EUR apmērā. Tiek izmantota gadījumiem, ja tiek nodarīti zaudējumi, tiek pārkāpti noteikumi vai tiek pārsniegts uzturēšanās laiks. Drošības nauda tiek atmaksāta nākošajā dienā pēc pasākuma.

Kubls maksā papildus 130 EUR.

Ēdināšanas pakalpojumus nepiedāvājam. Viesiem ir iespēja pagatavot ēdienu pašiem labiekārtotā virtuvē viesu namā, vai arī ir iespēja izmantot ēdināšanas pakalpojumu sniedzēju pakalpojumus ar piegādi.
Visi maksājumi veicami ar pārskaitījumu. Skaidru naudu nepieņemam.

Kas ir pieejams uz vietas bez papildus maksas:
1. Pie mājas ir vieta šašlika pagatavošanai. Ir grils, iesmi, degšķidrums, ogles.
2. Virtuvē ir mikroviļņu krāsns. Ir panna un katli, kā arī elektriskā plīts. Cepeškrāsns nav. Ir liels ledusskapis ar saldētavu.
3. Kafija, tēja nav pieejama. Virtuvē ir elektriskā tējkanna. Kvalitatīvs ūdens dzeršanai ir pieejams ūdens krānā. Ūdens pudeles uz vietas nav. Kafijas aparāta nav, bet ir kafijas pagatavojamā krūze.
4. Galda piederumi ir pieejami pietiekamā daudzumā. Ir dažāda izmēra trauki, bļodas, karotes, dakšiņas, naži, dažādu veidu stikla glāzes, krūzes, 2 dēlīši griešanai. Galdautu nav, bet uz galdiem jau būs uzklāti speciāli segumi no plastikāta tumši pelēkā krāsā, kas aizsargā galdu un ir viegli nomazgājami. Virtuvē ir trauku mazgājamā mašīna un trauku mazgājamās tabletes, tādēļ ir iespēja pašiem nomazgāt traukus. Ir siltais ūdens.
5. Ir pieejama pārvietojama mūzikas iekārta. Tai ir iespējams pieslēgties ar viedtālruni, izmantojot Bluetooth. Televizors ir ar interneta funkciju. Internets 4G ir pieejams uz vietas bez maksas.
6. Gultasveļa un dvieļi.
7. Siltajā sezonā pieejams strītbola laukums (ar vienu basketbola grozu), volejbola laukums, futbola laukums (mazāks par standarta izmēru) un bumbas.
8. Novusa galds ar piederumiem. Galda spēles pēc pieprasījuma.
9. Autostāvvieta pie mājas 10 auto.
10. Malka pirtij un kublam (ja par kublu ir samaksāts). Peldēšanās dīķī.
Viss iepriekš uzskaitītais ir pieejams bez papildus maksas.

Brīvie datumi:
tie mainās pa stundām, dienām. Precīzus brīvos datumus var redzēt:
https://www.booking.com/hotel/lv/kakumuiza.lv.html?lang=lv&soz=1&lang_changed=1
Ja tur ir brīvs, tad ir brīvs. Zvanīt saimniekiem nav nozīmes, jo saimnieki par brīvajiem datumiem pārliecināsies tajā pašā www.booking.com.

Saziņai ar saimniekiem vēlams izmantot e-pastu. Pēc 18.00. vakarā, lūdzu, nezvanīt.
Pie foto attēliem ir pieejams apraksts, kur norādīta papildus informācija.

Rezervējiet viesu namu tikai tad, ja Jūs pilnībā apmierina šie noteikumi:
1. Ballītes ir atļautas, bet ar nosacījumu, ka trokšņošana ārpus mājas pēc 23.00. nav atļauta, izņemot 23.jūniju (Līgo svētki) un 31.decembri (Jaunais gads).
2. Dzīvnieki nav atļauti. Mazi suņi un labi audzināti suņi arī ir dzīvnieki. Nemaz nelūdziet, dzīvnieki nav atļauti nekādā gadījumā.
3. Salūtu rīkot ir atļauts tikai Jaunajā gadā, 31.decembrī, saimnieku iepriekš norādītā vietā. Pārējās dienās salūti nav atļauti.
4. Teritorija ir iežogota, tādēļ pirms ierodaties, vai atstājat teritoriju, nepieciešams vismaz 10 min. iepriekš sazināties ar saimniekiem pa tālruni, lai atvērtu elektroniskos vārtus un nodotu mājas atslēgu. Saimnieki dzīvo 150 m attālu citā mājā.
5. Traukus (ir trauku mašīna) un telpas viesi uzturēšanās laikā pamatā uzkopj paši, lai Covid apstākļos būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar personālu. Tādēļ papildus uzkopšanas maksa netiek prasīta. Par uzkopšanas noteikumu neievērošanu tiek ieturēta depozīta maksa.
6. Gultas ir saklātas. Sava gultas veļa nav nepieciešama. Gultas veļa tiek mainīta ne biežāk kā reizi 3 dienās, ekoloģisku apsvērumu dēļ, ja vien nav speciāla vajadzība to darīt biežāk. Dvieļi tiek mainīti biežāk, pēc vajadzības. Gultas veļu un dvieļus mazgā personāls.
7. Saimniekiem ir tiesības ierasties pie viesiem, lai pārbaudītu noteikumu un tīrības ievērošanu.
8. Telpās un teritorijā drīkst atrasties tikai viesi, kas reģistrējušies. Viesu maiņa uzturēšanās laikā nav atļauta. Papildus viesu uzņemšana mājā un teritorijā nav atļauta arī tad, ja šie viesi nepaliek pa nakti.
9. Galda spēles, mangalis - ir pieejams bez maksas, bet tiek nodrošināts pēc iepriekšēja pieprasījuma pie saimniekiem. Veļas mašīna, veļas žāvējamā mašīna, žāvēšanas statīvs, kā arī gludeklis, gludināmais dēlis -pieejams pēc iepriekšēja pieprasījuma - maksa 15 EUR par vienu izmantošanas reizi.
10. Saunas (kurināma ar malku, drīkst liet ūdeni uz akmeņiem) vienreizējs apmeklējums ir pieejams bez maksas. Saunu viesi kurina paši. Sauna ir gatava apmēram 1 stundas laikā. Papildus apmeklējums pēc pieprasījuma par maksu 50 EUR, ievērojot to, ka drošības apsvērumu dēļ sauna nedrīkst tikt izmantota 2 dienas pēc kārtas. Maksimālā pieļaujamā temperatūra saunā ir 80 grādi (saunā ir termometrs). Samaksa veicama pie saimniekiem pirms pakalpojuma izmantošanas ar pārskaitījumu.
11. Kubla, kas atrodas zem klajām debesīm pie mājas, apmeklējums ir pēc pieprasījuma un par papildus maksu 130 EUR. Pieprasījums un apmaksa jāveic vismaz 5 dienas iepriekš. Kubla sagatavošana, ūdens ieliešana un uzsildīšana ar malku aizņem vismaz 12 stundu laika. Kubla apkuri veic saimnieki.
12. Vēlams līdzi ņemt savas istabas čības, kā arī savus gumijas apavus pirts un kubla apmeklējumam.
13. Lūdzu pieskatiet bērnus, jo sevišķi pie ūdens. Saimnieki neuzrauga bērnus ikdienā, kā arī peldēšanās laikā un par iespējamiem negadījumiem neatbild. Peldēšanās vieta nav norobežota.
14. Ģērbieties silti. Kamīna nav. Apkure siltajā sezonā nebūs pieejama. Siltais ūdens no krāna un dušā pieejams vienmēr, visu gadu. Ir pieejamas papildus segas. Apkures sezonu sākam 1.oktobrī.
15. Ja viesu skaits ir mazāks par 8, tad viesiem nav pieejamas visas guļamistabas.
16. Viesu skaits tiek aprēķināts pēc viesu skaita, kam ir tiesības atrasties teritorijā, nevis pēc viesu skaita, kas paliek pa nakti mājā.
17. Ja reģistrēšanās brīdī Jums nav zināms precīzs viesu skaits, tad izvēlieties lielāko iespējamo viesu skaitu, norādot arī bērnus. Ja ierodas mazāks viesu skaits par rezervēto viesu skaitu, starpība netiek atmaksāta.
18. Makšķerēšana viesu nama dīķī nav atļauta.
19. Sveces viesu namā nav atļautas drošības dēļ.
20. Viesu nama celtniecībā un ierīkošanā nav izmantotas nekādas Eiropas naudas vai atbalsta pasākumi, tādēļ cieniet saimnieku ieguldīto darbu viesu nama izveidošanā un uzturēšanā. Esiet laipni gaidīti!

Lūdzu informējiet par šiem noteikumiem arī pārējos viesus!Galvenais viesu mājas skats. Iekšpagalma skats. bilde Nr.1Skats no balkona, no divām istabām, kas atrodas balkona pusē. Atpūtas zona, iekšpagalms. Tālumā liels dīķis - peldvieta. Kubls, bērnu slidkalniņš, divu veidu šūpoles, šūpuļtīkli, atpūtas krēsli, sauļošanās krēsli, pufi, grils ar piederumiem. Teritori bilde Nr.2Kubls 6 - 8 personām. Apkurināms ar malku. Ūdens kvalitāte - dzeramais ūdens, attīrīts ar filtriem, krāna ūdens. Ūdens tiek mainīts pēc katras izmantošanas reizes. bilde Nr.3Strītbola laukums pie viesu mājas. Bruģēts laukums. Tikai viesiem. Slēgta teritorija. bilde Nr.4Futbola laukums (mazāks par standarta, mauriņa klājums) pie viesu mājas. bilde Nr.5Volejbola laukums pie viesu mājas. Privāta teritorija. bilde Nr.6Peldvieta - liels dīķis. Dziļākajās vietās dziļums cilvēka augumā. Pie paša krasta pieejams arī bērniem. Dīķī akmeņu nav, dēļu nav. Dīķa pamats - māls. bilde Nr.7Grils ar piederumiem pie viesu mājas. bilde Nr.8Bērnu rotaļlaukums. Divu veidu šūpoles - divvietīgs koka krēsls un šūpoles bilde Nr.9Pirts viesu mājas pirmajā stāvā. Kurināma ar malku. Ar akmeņiem, uz kuriem var liet ūdeni tvaika iegūšanai. Uzsilst nepilnas stundas laikā. Malku sagādā saimnieki. bilde Nr.10Novuss pie viesu mājas. Iekšpagalms. bilde Nr.11Pufi pie viesu mājas. bilde Nr.12Viesu mājas iekšpagalms. Atpūtas zona. Slēgta teritorija. bilde Nr.13Peldvieta - liels dīķis. Dziļākajās vietās dziļums cilvēka augumā. Pie paša krasta pieejams arī bērniem. Dīķī akmeņu nav, dēļu nav. Dīķa pamats - māls. bilde Nr.14Terase viesu mājas ārpusē. Iemīļota vieta atpūtai un ēšanai. Atrodas iekšpagalma pusē, ēnas pusē. No vienas puses -pilnībā stiklota, pasargāta no ziemeļu vēja. Virs galvas ir mājas 2. stāvs, tādēļ terasē droši var uzturēties arī lietainā laikā. bilde Nr.15Krēsli pie viesu mājas. Iekšpagalms. bilde Nr.16Viesu mājas/pirts Kaķumuiža skats no dīķa puses. Bērnu rotaļlaukums, kubls, atpūtas zona, peldvieta. Iekšpagalms. Slēgta teritorija. Tikai viesiem. bilde Nr.17Futbola laukums. Tālumā redzams strītbola laukums. bilde Nr.18Saulriets. Dīķis -peldvieta pie viesu mājas. Krāsas dabīgas, bez tehniskiem uzlabojumiem. Šādi toņi debesīs nav retums. Ja fonā varētu uzlikt skaņu, kad tika fotografēts, tad varētu dzirdēt putnu un varžu sacensību kurš skaļāk. bilde Nr.19Viesu mājas priekšskats. Skats no piebraucamā ceļa. Mājas priekšpusē privāta bezmaksas autostāvvieta apmēram 8 automašīnām. bilde Nr.20Viesu mājas iekšpagalms ar kublu un atpūtas krēsliem. Slēgta teritorija. Tikai viesiem. bilde Nr.21Virtuve. Ledusskapis ar saldētavu. Elektriskā plīts. Mikroviļņu krāsns. Virtuves plauktos ir trauki, glāzes, bļodas, virtuves piederumi. Pašiem savi trauki nav nepieciešami. Mūsu trauki būs pietiekamā daudzumā. Viesu mājas 1.stāvs. Tikai viesiem. bilde Nr.22Virtuve. Viesu mājas 1.stāvs. Elektriskā tējkanna. Krūzes tikai ar kaķu attēliem. Trauku mazgājamā mašīna, iesmi šašlikam u.c. priekšmeti. No krāna vienmēr silts ūdens. bilde Nr.23Viesu mājas 1.stāvs. Atpūtas zona. Ēdamzona. Izklaides zona. Attēlā redzams viedais TV ar interneta pieslēgumu, mūzikas centrs, malkas krāsns pirts iekurināšanai (nav izmantojama siltuma iegūšanai, nav kamīns, lietojama tikai, lai iekurinātu pirti). bilde Nr.24Skats uz pirts un dušas telpu, 1.stāva tualetes telpu, saimniecības telpu. Attēlā nav redzams, bet ir pieejams novusa galds. bilde Nr.25Atpūtas telpa, ēdamtelpa viesu (viena rezervācija) viesu mājas 1. stāvā. Pa logiem redzams skaists skats -iekšpagalms ar kublu, krēsliem, šūpuļtīkliem, dīķiem, pļavām, mežu. bilde Nr.26Atpūtas telpa, ēdamtelpa viesu koplietošanai viesu mājas 1. stāvā. Stūrī - ērts dabīgās ādas dīvāns. bilde Nr.27Tualete viesu mājas 1.stāvā. Viesu koplietošanai. Ir tualetes papīrs, papīra roku dvieļi. Pavisam viesu mājā ir 2 tualetes. bilde Nr.28Pirtī atrodas termometrs, smilšu pulkstenis, kā arī pudeļu attaisāmais. Blakus pirtij atrodas duša. bilde Nr.29Istaba viesu mājas otrajā stāvā. Visplašākā pieejamā istaba ar vislielāko gultu (180 cm x 200 cm). Ar izeju uz balkona. Atrodas ēnas pusē. Mēs to dēvējam par "sarkano istabu". Paredzēta diviem viesiem. bilde Nr.30Sarkanās istabas skats uz balkona pusi. bilde Nr.31Sarkanās istabas skats. bilde Nr.32Balkons, no kura paveras skats uz iekšpagalmu - kublu, bērnu rotaļlaukumu, dīķi, pļavu un mežu. Uz balkonu ir izeja no sarkanās un oranžās istabas. bilde Nr.33Oranžā istaba viesu mājas otrajā stāvā. Kopā trīs gultas. Lielākās gultas izmērs 140 cm x 200 cm. Izeja uz balkona. Istaba atrodas saules (dienvidu) pusē. Jumta logs. Paredzēta gulēšanai četriem cilvēkiem. bilde Nr.34Oranžās istabas gultas. Mazāko gultu izmērs ir 90 cm x 200 cm. Lielākās gultas izmērs ir 140 cm X 200 cm. Atverams jumta logs. bilde Nr.35Katram viesim visās istabās pieejams dvielis. bilde Nr.36Zaļā istaba viesu mājas otrajā stāvā. Mazāka par sarkano un oranžo istabu. Gultas izmērs 160 cm X 200 cm. Nav izejas uz balkona. Bet daudzi viesi ir iemīļojuši tieši šo istabu, tās sulīgās zaļās krāsas dēļ. Paredzēta gulēšanai diviem cilvēkiem. bilde Nr.37Zaļā istaba. Aiz loga atrodas lieli koki -kastaņas, liepas, ceriņi un privātais bezmaksas automašīnu stāvlaukums pie viesu mājas. bilde Nr.38Zilā istaba viesu mājas otrajā stāvā. Izmēra ziņā nedaudz mazāka par zaļo istabu, mazāka par sarkano un oranžo istabu. Nav izejas uz balkona. Piemērota cilvēkiem, kas vēlas gulēt atsevišķās gultās. Gultu izmēri 90 cm x 200 cm. Gulēšanai 2 cilvēkiem. bilde Nr.39Zilā istaba ir saulaina. Pa logu redzami lieli koki -kastaņas, liepas, ceriņi. bilde Nr.40Flīzes uz pirti un dušu. Viesu mājas pirmais stāvs. bilde Nr.41Duša. Atrodas blakus pirtij pirmajā stāvā. Vienīgā duša viesu mājā. Dušas telpā atrodas atverams logs. Saulaina telpa. bilde Nr.42Oša koka kāpnes no pirmā stāva uz otro stāvu. bilde Nr.43Tualete viesu mājas 2.stāvā. Viesu koplietošanai. Atrodas apmēram metra, divu metru attālumā no četrām viesu istabām. Ir pieejams tualetes papīrs un papīra roku dvieļi. Pavisam viesu mājā ir 2 tualetes, otra tualete atrodas 1.stāvā. bilde Nr.44Viesu mājas 3. stāvs. Norādīta kā 5. istaba, mansarda (bēniņu) istaba. Uz istabu var nokļūt pa saliekamām trepēm. Tas ir ne tik ērti, toties šai telpai piemīt īpašs šarms. Trīs milzīgas gultas, lielisks skats par 2 jumta logiem, kurus var atvērt. bilde Nr.45Viesu mājas 3. stāvs. Norādīta kā 5. istaba, mansarda (bēniņu) istaba. Uz istabu var nokļūt pa saliekamām trepēm. Tas ir ne tik ērti, toties šai telpai piemīt īpašs šarms. Trīs milzīgas gultas, lielisks skats par 2 jumta logiem, kurus var atvērt. bilde Nr.46Viesu mājas pirmais stāvs. Atpūtas telpa. Telpas izrotātas Ziemassvētkiem. bilde Nr.47Viesu mājas pirmais stāvs. Atpūtas telpa. Telpas izrotātas Ziemassvētkiem. bilde Nr.48Pirmais sniegs Kaķumuižā. 2023.gada 26.oktobris. bilde Nr.49
Воды
Активный отдых
Услуги
Оборудование
Другие
kubls (apkurināma baļļa) (pieejams kā papildus pakalpojums pēc pieprasījuma)130,00 €
pirts otrreizējais apmeklējums, 1. apmeklējums par brīvu50,00 €
sporta laukumi (futbola, strītbola, novusa), bumbas, novuss, galda spēles0 €
internets 4G, viedais TV, viedā mobilā mūzikas ierīce ar bluetooth pieslēgumu0 €
auto stāvlaukums 10 auto0 €
mangalis ar oglēm, degšķidrumu, iesmiem0 €
virtuves trauki, piederumi, glāzes, bļodas, krūzes, panna, katli u.c. 25 cilvēkiem0 €
trauku mašīna, mikroviļņu krāsns, liels ledusskapis ar saldētavu0 €
elektriskā tējkanna, elektriskā plīts, kafijas pagatavošanas krūze0 €
gultas veļa, dvieļi0 €
peldēšanās dīķī0 €
ugunskurs Līgo vakarā0 €

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов