viesu skaits
10
viesu skaits
gultas vietas
10
gultas vietas
marsruts
25
km no Rīgas
skatits
38135
cik reizes skatīts

Kaķumuiža brīvdienu māja

Adreseaddress Ogres novads, Kaķumuiža, Tīnūžu pagasts
Sezonavisu - gadu
Maršruts25 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak en

Ballītes ir atļautas, bet jāņem vērā, ka trokšņošana ārpus mājas pēc 23.00. ir aizliegta. Ierašanās ar dzīvniekiem nav atļauta.
Max viesu skaits 10 cilvēki, tajā skaitā visu vecumu bērni.
Rezervācija veicama, izmantojot booking.com, vai airbnb.com.

Viesu namā jūs gaida miers, atpūta, labas brīvā laika pavadīšanas iespējas, piemēram, peldēšanās, sauna, kubls pie mājas, sporta iespējas (futbols, volejbols, strītbols, novuss), labiekārtota virtuve ar piederumiem (šķīvji, karotes, katli, krūzes, glāzes utt.). Jūs būsiet vienīgie viesi. Viesu namā nebūs citu viesu un tuvākajā apkārtnē nav citu viesu namu. Jums pieejamā platība ir 1 hektārs, ieskaitot māju. Teritorija ir pilnībā iežogota. Saimnieki dzīvo citā mājā 150 metru attālumā.
Pielikumā esošās fotogrāfijas ir uzņemtas pirms vairākiem gadiem. Tehnisku iemeslu dēļ tās nav iespējams nomainīt. Tagad viesu nama apkārtne izskatās daudz labāk. Jaunās fotogrāfijas skatīt booking.com, vai airbnb.com.

Rezervējiet viesu namu tikai tad, ja Jūs pilnībā apmierina šie noteikumi:
1. Ballītes ir atļautas, bet jāņem vērā, ka trokšņošana ārpus mājas pēc 23.00. ir aizliegta, izņemot 23.jūniju (Līgo svētki) un 31.decembri (Jaunais gads).
2. Salūti nav atļauti nekādos apstākļos.
3. Teritorija ir iežogota, tādēļ pirms ierodaties, vai atstājat teritoriju, nepieciešams vismaz 10 min. iepriekš sazināties ar saimniekiem pa tālruni, lai atvērtu elektroniskos vārtus un nodotu mājas atslēgu. Saimnieki dzīvo 150 m attālu citā mājā.
4. Traukus (ir trauku mašīna) un telpas viesi uzturēšanās laikā pamatā uzkopj paši, lai Covid apstākļos būtu pēc iespējas mazāks kontakts ar personālu. Tādēļ papildus uzkopšanas maksa netiek prasīta.
5. Gultas ir saklātas. Sava gultas veļa nav nepieciešama. Gultas veļa tiek mainīta ne biežāk kā reizi 3 dienās, ekoloģisku apsvērumu dēļ, ja vien nav speciāla vajadzība to darīt biežāk. Dvieļi tiek mainīti biežāk, pēc vajadzības. Gultas veļu un dvieļus mazgā personāls.
6. Saimniekiem ir tiesības ierasties pie viesiem, lai pārbaudītu noteikumu un tīrības ievērošanu.
7. Telpās un teritorijā drīkst atrasties tikai viesi, kas reģistrējušies. Viesu maiņa uzturēšanās laikā nav atļauta. Papildus viesu uzņemšana un atpūta mājā un teritorijā nav atļauta.
8. Veļas mašīna un veļas žāvējamā mašīna, žāvēšanas statīvs, kā arī gludeklis, gludināmais dēlis -maksa par 1 izmantošanas reizi 20 EUR. Galda spēles, mangalis (grils), sporta laukumi, bumbas sportošanai -ir pieejams bez maksas, bet tiek nodrošināts pēc iepriekšēja pieprasījuma pie saimniekiem.
9. Saunas (kurināma ar malku, drīkst liet ūdeni uz akmeņiem) vienreizējs apmeklējums ir pieejams bez maksas. Papildus apmeklējums pēc pieprasījuma par maksu 50 EUR, ievērojot to, ka drošības apsvērumu dēļ sauna nedrīkst tikt izmantota 2 dienas pēc kārtas, kā arī nedrīkst tikt izmantota, ja gaisa temperatūra dienā pārsniedz +25 grādus pēc Celsija. Maksimālā pieļaujamā temperatūra saunā ir 70 grādi (saunā ir termometrs). Samaksa veicama pie saimniekiem pirms pakalpojuma izmantošanas.
10. Kubla, kas atrodas zem klajām debesīm pie mājas, apmeklējums ir pēc pieprasījuma un par maksu 130 EUR. Pieprasījums jāizdara vismaz 2 dienas iepriekš, jo kubla sagatavošana, ūdens ieliešana, uzsildīšana ar malku aizņem apmēram 12 stundu laika. Samaksa veicama pie saimniekiem pirms pakalpojuma izmantošanas.
11. Ugunskura vieta pie mājas lietošanai ir pieejama tikai tad, ja nav liels vējš, kurš pūš uz mājas pusi, drošības apsvērumu dēļ.
12. Vēlams līdzi ņemt savas istabas čības, kā arī savus gumijas apavus pirts un kubla apmeklējumam.
13. Lūdzu pieskatiet bērnus, jo sevišķi pie ūdens. Saimnieki neuzrauga bērnus ikdienā, kā arī peldēšanās laikā un par iespējamiem negadījumiem neatbild. Peldēšanās vieta nav norobežota.
14. Apkures sezonu atsāksim 1.oktobrī, ja vien nebūs mīnus grādu aukstums agrāk, tādēļ ģērbieties silti. Arī vasaras dienas dažkārt mēdz būt pavēsas. Kamīna nav un apkure vasarā nebūs pieejama. Telpu temperatūra apkures sezonā ir aptuveni +20 grādi Celsija. Viesiem nav tiesību prasīt saimniekiem paaugstināt apkures temperatūru, ņemot vērā situāciju Eiropā ar gāzes turpmākām piegādēm. Siltais ūdens no krāna un dušā pieejams vienmēr, visu gadu. Ir pieejamas papildus segas.
15. Ja viesu skaits ir mazāks par 8, tad viesiem nav pieejamas visas guļamistabas.
16. Viesu skaits tiek aprēķināts pēc viesu skaita, kam ir tiesības atrasties teritorijā, nevis pēc viesu skaita, kas paliek pa nakti mājā.
17. Ja reģistrēšanās brīdī Jums nav zināms precīzs viesu skaits, tad izvēlieties lielāko iespējamo viesu skaitu, bet ne vairāk par 10 cilv., ieskaitot bērnus. Ja ierodas mazāks viesu skaits par rezervēto viesu skaitu, starpība netiek atmaksāta. Ja esat rezervējuši mazāku viesu skaitu, nekā faktiski vēlaties ierasties, tad piemaksa par viesu skaitu uz vietas nebūs iespējama un papildus iepriekš nerezervētu viesu uzņemšana nebūs iespējama.
18. Dzīvnieki nav atļauti. Mazi suņi un labi audzināti suņi arī ir dzīvnieki. Nemaz nelūdziet, dzīvnieki nav atļauti nekādā gadījumā.
19. Makšķerēšana viesu nama dīķī nav atļauta.
20. Viesu nama celtniecībā un ierīkošanā nav izmantotas nekādas Eiropas naudas vai atbalsta pasākumi, tādēļ cieniet saimnieku ieguldīto darbu viesu nama izveidošanā un uzturēšanā. Esiet laipni gaidīti!

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
kubls (apkurināma baļļa) (pieejams kā papildus pakalpojums)130,00 €
pirts (otrreizējs apmeklējums, 1. apmeklējums par brīvu)50,00 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota