viesu skaits
21
число гостей
gultas vietas
21
число мест
marsruts
170
kм от Риги
skatits
36448
просмотри

Jūras māja ,,Mazirbes Dzelmes,, дом отдыха

Забронировать
Адрессaddress Talsu novads, Mazirbe, Mazirbes Dzelmes
Маршрут170 km из Риги до гостевой дом
Языки общенияspeak lv speak ru speak en

Atpūta visos gadalaikos pie jūras, mierā un klusumā vienā no apburošākajām vietām Baltijas jūras krastā – Mazirbē, Slīteres nacionālā parka teritorijā.

**Brīvdienu māja ar divām guļamistabām, viesistabu un terasi (85 +20 m2)
**Ģimenes apartamenti ar divām guļamistabām, viesistabu un terasi (55+25 m2).
**Pirts māja ar guļamistabām,kamīnzāli un pirti (130 m2)
**Banketu zāle (90m2)

Šī ir vieta, kur lieliski pavadīt laiku ģimenes lokā vai mazā draugu kompānijā. Šeit Jūs varēsiet atpūsties no ikdienas stresa, attīrīt prātu un vienkārši baudīt dabu un klusumu.

Brīvdienu mājās un to apkārtnē Jūs atradīsiet visu nepieciešamo atpūtai brīvā dabā. Atpūta Mazirbē sniegs Jums iespēju ļauties Baltijas jūras valdzinājumam, ko piedāvā Kurzemes jūrmala, un izbaudīt vietējo zvejnieku pagatavotās jūras veltes. Slīteres nacionālais parks piedāvā izstaigāt sakoptās meža takas un ievilkt krūtīs priežu silu spirgto gaisu vai izbaudīt kādu no sagatavotajiem velo maršrutiem. Mazirbē var uzzināt, kā dzīvojuši lībieši, izzinot viņu tradīcijas un apskatot vecos lībiešu ciemus. Šī viesu māja jūrmalā ir vieta, kur baudīt neaizmirstamu ģimenes atpūtu visos gadalaikos. Ja neziniet, ko darīt brīvdienās vai kā pavadīt atvaļinājumu, brauciet ciemos!
Zvaniet noskaidrot rezervacijas iespējas.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25
Воды
Активный отдых

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы

Пока нет отзывов