viesu skaits
21
viesu skaits
gultas vietas
21
gultas vietas
marsruts
170
km no Rīgas
skatits
39018
cik reizes skatīts

Jūras māja ,,Mazirbes Dzelmes,, brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Talsu novads, Mazirbe, Mazirbes Dzelmes
Maršruts170 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Atpūta visos gadalaikos pie jūras, mierā un klusumā vienā no apburošākajām vietām Baltijas jūras krastā – Mazirbē, Slīteres nacionālā parka teritorijā.

**Brīvdienu māja ar divām guļamistabām, viesistabu un terasi (85 +20 m2)
**Ģimenes apartamenti ar divām guļamistabām, viesistabu un terasi (55+25 m2).
**Pirts māja ar guļamistabām,kamīnzāli un pirti (130 m2)
**Banketu zāle (90m2)

Šī ir vieta, kur lieliski pavadīt laiku ģimenes lokā vai mazā draugu kompānijā. Šeit Jūs varēsiet atpūsties no ikdienas stresa, attīrīt prātu un vienkārši baudīt dabu un klusumu.

Brīvdienu mājās un to apkārtnē Jūs atradīsiet visu nepieciešamo atpūtai brīvā dabā. Atpūta Mazirbē sniegs Jums iespēju ļauties Baltijas jūras valdzinājumam, ko piedāvā Kurzemes jūrmala, un izbaudīt vietējo zvejnieku pagatavotās jūras veltes. Slīteres nacionālais parks piedāvā izstaigāt sakoptās meža takas un ievilkt krūtīs priežu silu spirgto gaisu vai izbaudīt kādu no sagatavotajiem velo maršrutiem. Mazirbē var uzzināt, kā dzīvojuši lībieši, izzinot viņu tradīcijas un apskatot vecos lībiešu ciemus. Šī viesu māja jūrmalā ir vieta, kur baudīt neaizmirstamu ģimenes atpūtu visos gadalaikos. Ja neziniet, ko darīt brīvdienās vai kā pavadīt atvaļinājumu, brauciet ciemos!
Zvaniet noskaidrot rezervacijas iespējas.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25
Ūdens
Aktīva atpūta

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota