viesu skaits
15
число гостей
gultas vietas
12
число мест
marsruts
65
kм от Риги
skatits
37571
просмотри

Riekstnieki дом отдыха

Забронировать
Адрессaddress Tukuma novads, Riekstnieki, Plieņciems, Engures novads
Маршрут65 km из Риги до гостевой дом

Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI” ir mierīga un mājīga vieta Plieņciemā, kur pavadīt lieliskas brīvdienas kopā ar ģimeni un draugiem, atpūsties pēc saspringtas darba nedēļas vai vienkārši ērti pārnakšņot. Jauna, moderni iekārtota māja tikai 200m attālumā no jūras. Mājā ir 4 plašas divvietīgas guļamistabas. Pirmā stāva guļamistabā ir divguļamā gulta un blakus vannas istabas telpā ievietota divvietīga SPA masāžas vanna un WC. Otrā stāvā ir trīs guļamistabas ar vienvietīgām gultām, divas WC un dušas telpas. Visā mājā ir apsildāmās grīdas, kas ļauj justies omulīgi arī vēsākā laikā.
Māja atrodas plašā iežogotā teritorijā, kur ir iekopts zālājs un gaumīgi veidoti apstādījumi, dīķis ar smilšainu pludmali, kas ir piemērots bērniem, jo tā dziļums veidots pakāpeniski.
Jauka pirtiņa atrodas blakus mājai. Dīķmalā pie pirts ir uzstādīts astoņvietīgs lapegles koka pirts kubls.
Plieņciemā pie jūras ir smilšaina pludmale, savukārt, ciemu no jūras skarbajiem vēja aizsargā ievērojams dabas objekts – Plieņciema baltā kāpa. Brīvdienu māja „RIEKSTNIEKI” atrodas apmēram 30 km no Jūrmalas pilsētas un 65 km no Rīgas.
Netālu, tikai aptuveni 10km attālumā no "Riekstniekiem" atrodas slēpošanas kalni "Jēkaba grava" un "Milzkalns", kuros varēsiet baudīt ziemas priekus, lai vēlāk atgrieztos "Riekstniekos" uz karstu pirti.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9
Воды
Услуги
Оборудование

Ваш вопрос будет отправлен на е-мейл

Имя

E-почта*

Вопросы** Обязательные поля
Сортировать отзывы лучшеехудшееновейшее

Отзывы