viesu skaits
25
viesu skaits
gultas vietas
-
gultas vietas
marsruts
30
km no Rīgas
skatits
21263
cik reizes skatīts

Airsoft izklaide atpūtas vieta

Adreseaddress Iecavas novads, Poligons, Iecavas novads, LV-3913
Sezona01.12 - 31.12
Maršruts30 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Airsoft ir komandu sporta veids jeb militāra izklaides spēle. Šajā sporta veidā tiek lietotas reālu ieroču vizuālas kopijas, kas šauj ar vieglām plastmasas lodītēm. Airsoft sporta veids ir lieliska izklaide un pasaulē tas ir pierādīts kā lielisks komandas vai kādas grupas liedējošs pasākums, atraktīvs piedzīvojums, lielisks atpūtas veids un hobijs.
Airsoft spēles ir dažāda stila, to pamatā ir scenārijs, kurā iejūtas šīs spēles dalībnieki un izspēlē kādu konkrētu uzdevumu, kas jāveic komandai, piemēram, ķīlnieku atbrīvošana, dinamīta deaktivizēšana utt. Lai padarītu airsoft sporta veidu interesantāku dalībniekiem ir militārās maskēšanās formas, šautenes aprīko ar dažādām papildierīcēm, kā arī komandas parasti izmanto militāra stila taktiku.
Piedāvājam izbaudīt lielisku atpūtu un ņemt dalību piesakot airsoft spēli!
Lielisks piedāvājums visiem viesu namiem! mēs esam uz riteņiem un ja Jūsu viesu namam ir blakus mežs vai teritorija, kur būtu iespējams spēlēt airsoft, airsoft spēles būs lielisks pasākums Jūsu klientiem. Zvaniet un veidosim sadarbību!

Aktīva atpūta
Pakalpojums
piedzīvojums 4h garumā bez munīcijas ierobežojuma, komplektā katram dalībniekam - šautene, uniforma, aizsargbrilles, munīcja visam spēles ilgumam21.3 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota