viesu skaits
100
viesu skaits
gultas vietas
80
gultas vietas
marsruts
160
km no Rīgas
skatits
18287
cik reizes skatīts

Dekšņi viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Ventspils novads, Dekšņi, Popes pagasts
Sezona01/01 - 31/12
Maršruts160 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Dekšņi – vietā, kur laiks apstājas!

Viesu nams Dekšņi atrodas Kurzemē, 25 km no Ventspils pie Rindas upītes. Atbrauc uz Dekšņu viesu namu un tu sajutīsi, ka šī ir īpaša vieta, kur funkcionalitāte saplūst ar romantiku un tu jutīsies ļoti mājīgi. Tieši šīs īpašības ļauj vislabāk notikt svarīgiem notikumiem. Mūsu sadarbības partneri palīdzēs apkalpot, organizēt, kā arī izveidot ēdienkarti jebkurai gaumei.

Dekšņu plašā un gaismas pielietā pasākumu zāle var uzņemt līdz pat 100 viesiem, bet, ja jūs vilina burvīgā lauku gaisotne pie dabas, aicinām svinēt savus svarīgākos notikumus arī uz jaunās apgaismotās un tikpat ietilpīgās terases.

Atpūtu iekštelpās vari papildināt arī ar labu pirtiņu, kārtīgi izsvīstot visu lieko ārā. Izkarsēto ķermeni veldzē 7-metrīgajā baseinā, vai pat, metoties ūdenī turpat dīķī vai upē. Baseinā ir uzstādīta straume un kaskāde, lai papildus izbaudītu ūdens priekus un ar hidromasāžu panāktu maksimālu atslābināšanos.

Viesu nama Dekšņi apkārtnes pilnīgo mieru un romantisko atmosfēru vari izbaudīt ne tikai, pastaigājoties mūsu mežainajā apvidū, bet arī no Rindas upītes līkločiem, airējot ar laivu, ko vari sarunāt Dekšņu viesu namā.

No gaišajām viesu nama istabiņām paveras gleznains skats uz mežu vai pļavu un upīti. Dekšņos ir pieejamas 30 guļvietas, savukārt lielākiem pasākumiem ir iespējams uzklāt papildvietas (matračus). Jaunlaulātajiem ir sava istabiņa ar dubulto vannu un īpašu romantiku.

Un arī kāzu ceremoniju tu vari rīkot zem Dekšņu milzīgā ozola.

Viesi var pavadīt brīvo laiku kopējā istabā ar TV un ērtu dīvānu, bet maltīti pagatavot mūsu virtuvē. Tā ir aprīkota ar 2 ledusskapjiem, mikroviļņu krāsni, plīti ar cepeškrāsni, tosteru un arī trauki turpat skapjos stāv. Savukārt sašlikus un desiņas vari uzcept turpat pie mājas ērti ierīkotajā grillēšanas vietā (lapenē).

Būdams vienlaicīgi ieskauts neskartajos mežos un pļavās, viesu nams Dekšņi atrodas 2 km attālumā no Rīga-Ventspils šosejas. Tu mūs viegli atradīsi.

Lai kāda iemesla dēļ tu būtu nonācis šeit, tu vienmēr esi gaidīts Dekšņos!

Mēs piedāvājam:

*Zāli ar ietilpību līdz 100 personām un blakus tikpat lielu āra terasi;
*Naktsmītnes l'idz pat 80 personām;
*Pirts un baseina kompleksu;
*Pilnībā aprīkotu mājīgu virtuvi;
*Jauku lapeni grillēšanai;
*Romantisku un sakārtotu lielu pieguļošo teritoriju.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota