viesu skaits
50
viesu skaits
gultas vietas
8
gultas vietas
marsruts
273
km no Rīgas
skatits
22480
cik reizes skatīts

Gliemji brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Krāslavas novads, "Balticas", Baltiņi, Krāslavas pagasts
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts273 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Atpūtas vieta „Gliemji” atrodas nepilnu divu kilometru attālumā no Krāslavas pilsētas centra un aptuveni 273 km uz dienvidaustrumiem no Rīgas, kādreizējo ūdensdzirnavu vietā. Atpūtas vietu ieskauj mežs un Skaistas upe, kas ietek Daugavā, atpūtas vietas teritorijā izveidots dīķis ar peldvietu un makšķerēšanas iespēju.
Tuvā atrašanās vieta Krāslavas pilsētas centram paredz iespēju apmeklēt Krāslavas grāfu Plāteru pils kompleksu, Krāslavas Romas katoļu baznīcu, pilsētas vēsturisko centru, muzeju un citas interesantas vietas.
Dabas un sportiskas atpūtas cienītājiem blakus mežā TIC ierīkots velomaršruts, pastāv ogošanas un sēņošanas iespējas. Līdz Daugavai ir apmēram 1 km, kas ļauj dabas cienītājiem izbaudīt aizsargājamā ainavu apvidus „Augšdaugava” krāšņumus, kā arī doties pārgājienā pa ainavu taku „Adamovas taka”, kas atrodas dabas parkā „Daugavas loki”.
No sporta aktivitātēm tiek piedāvāts galda teniss, tuvākajā nākotnē tiks ierīkots volejbola un citu sporta aktivitāšu laukums.
Viesu atpūtai tiek piedāvāta pirts ar ozolkoka baseinu un svinību zāle, pastāv nakšņošanas iespējas pirts 2.stāvā. Pirti vienlaikus var apmeklēt līdz 10 (desmit) viesi, svinību zāle paredzēta līdz 50 (piecdesmit) cilvēkiem. Pirts otrajā stāvā var atlaisties nogurušie līksmotāji. Naktsmītne paredzēta 6 (sešiem) tālākiem viesiem, iespējamas arī papildvietas.

Tāpat zemnieku saimniecība audzē un piedāvā iegādāties dārzeņu un viengadīgo puķu stādus, daudzgadīgās puķes apstādījumiem, dekoratīvo krūmu un koku stādus, pastāv iespēja iegādāties meža veltes.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Svinību zāle 100-150, naktsmītne 40 -90, pirts 50-70.0 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota