viesu skaits
39
viesu skaits
gultas vietas
39
gultas vietas
marsruts
194
km no Rīgas
skatits
41693
cik reizes skatīts

Buki kempings

Rezervēt
Adreseaddress Ventspils novads, Buki, Vārves pagasts
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts194 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak de

Vai vēlaties izrauties no pilsētas nemitīgās steigas, atpūsties pie dabas un izbaudīt lauku mieru? Tad atpūtas vieta "Buki" ir kā radīta Jums!


Atpūtas vieta „Buki” atrodas Ventspils rajonā, Vārves pagastā, Baltijas jūras piekrastes aizsargjoslā. Līdz Ventspils centram ir aptuveni 6 kilometru liels attālums. No atpūtas vietas līdz Baltijas jūrai attālums ir aptuveni 6 kilometri un aptuveni 3 kilometri ir līdz Ventai.
Līdz atpūtas vietai iespējams nokļūt braucot pa šoseju Ventspils – Kuldīga. Braucot no Ventspils puses, sestajā kilometrā atrodas ceļš ar norādi – Atpūtas vieta „Buki” 700 m. Līdz tuvākajam veikalam ir 3km un līdz tuvākajai degvielas uzpildes stacijai ir aptuveni 6 kilometri. Atpūtas vieta atrodas aptuveni 5 kilometrus no Ventspils piedzīvojuma parka.

Atpūtas vieta „Buki” savu darbību uzsāka 2009.gadā. Atpūtas vieta „Buki” ir jauka, klusa vieta atpūtai netālu no Ventspils, kur iespējams baudīt Latvijas lauku mieru. Atpūtas vieta piedāvā atpūtu ģimenēm ar bērniem, draugu kompānijām vai vienkārši dabas mīlošiem cilvēkiem. Atpūtas vietas teritorija ir labiekārtota un tajā ir iespējama makšķerēšana piemājas dīķī, kā arī teritorijā ir atrakcijas bērniem kā batuts, šūpoles un Mini ZOO. Atpūtas vieta piedāvā četras nakšņošanas iespējas : telšu vietas; mājiņas , brīvdienu dzīvokli un nakšņošana viesu nama numuriņos. Buki piedāvā arī izīrēt pirti un telpu nelielām svinībām.

Lai Jums būtu patīkama atpūta un ne par ko nebūtu jāsatraucas, aicinu Jūs iepazīties ar atpūtas vietas iekšējās kārtības noteikumiem un citiem noteikumiem.

Reģistrēšanās laiks:
• Iebraukšana atpūtas vietā no plkst.: 16:00 līdz 21:00
• Izbraukšana no atpūtas vietas līdz plkst.: 12:00

Informācija viesiem, kuri nenakšno atpūtas vietā BUKI.
Mini ZOO darba laiks: no 10:00 līdz 18:00
Ieejas maksa: Pieaugušiem 2EUR
Bērniem 1EUR

Reģistrēšanās noteikumi:
• Lai reģistrētos atpūtas vietā, viesiem ir jābūt 18 gadus veciem vai vecākiem.
• Veicot rezervāciju jānorāda konkrēts cilvēku skaits un vēlamie pakalpojumi, kā arī aptuvenais laiks kad ieradīsies.
• Ja tiek rezervēts brīvdienu dzīvoklis, mājiņa vai numuriņš uz vairākām dienām vai arī svētku periodā, tad ir jāveic iepriekšēja rezervācijas iemaksa. Viesim 3 diennakšu laikā (bet vēlākais 24 stundas līdz ierašanās laikam), ir jāveic iepriekšēja rezervācijas iemaksa 100% apmērā no pakalpojuma pilnas maksas. Rezervācija ir garantēta ar brīdi, kad rezervācijas iemaksa ir saņemta.
Uzmanību: Ja rezervācijas iemaksa netiek veikta (saņemta) noteiktajā termiņā, atpūtas vietai ir tiesības iznomāt attiecīgo naktsmītni citam klientam.

Norēķinu kārtība:
• Par pakalpojumiem viesi var norēķināties uz vietas atpūtas vietā tikai skaidrā naudā.

Bojājumi:
• Lai izvairītos no pārpratumiem, gadījumā, ja esat konstatējuši bojājumus, kas ir radušies naktsmītnei, lūdzu nekavējoties par to ziņot atpūtas vietas īpašniecei. Ja bojājumi ir radušies viesa vainas dēļ, tiek ieturēta atbilstoša samaksa atkarībā no zaudējumu apmēra.

Citi noteikumi:
• Atpūtas vietā nav atļauts smēķēt nevienā ēkā. Ir atļauts smēķēt uz terasēm un brīvdabā – pie ugunskura un piknika vietām.
• Atkritumus drīkst mest tikai speciāli tiem paredzētajās atkritumu urnās.
• Atpūtas vietā nav atļauts ievest mājdzīvniekus.
• Nav atļauts skaļi atskaņot mūziku un trokšņot pēc plkst.: 23:00.


Ievērojiet vispārpieņemtās uzvedības normas, lai atrašanās atpūtas vietā būtu patīkama un nesagādātu nevienam nevajadzīgus, nepatīkamus pārsteigumus.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35 bilde Nr.36 bilde Nr.37 bilde Nr.38 bilde Nr.39 bilde Nr.40 bilde Nr.41 bilde Nr.42 bilde Nr.43 bilde Nr.44 bilde Nr.45 bilde Nr.46 bilde Nr.47 bilde Nr.48 bilde Nr.49 bilde Nr.50
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Numurs viesu namā15-45 €
Brīvdienu dzīvoklis 40-55 €
Mājiņas25-60 €
Telšu vieta (1personai: telts+ieejas maksa+a/m)7-9 €
Pirts(malkas, siltums līdz 3 stundām)30-40 €
Telpa svinībām ( līdz 16personām/ līdz 8 stundām)50 €
Lapene(līdz 4 stundām) un vēl piemērojas ieejas maksa15 €
Mini ZOO apmeklējums nakšnotājiembezmaksas €
Mini ZOO apmeklējums citiem atpūtniekiem3 €
Trīsguļamistabu dzīvoklis (līdz 9 personām)80-120 €
Svinību telts (līdz 100 personām) un vēl piemērojas maksa no personas200 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes