viesu skaits
20
viesu skaits
gultas vietas
20
gultas vietas
marsruts
35
km no Rīgas
skatits
47964
cik reizes skatīts

Bušas brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Saulkrastu novads, Saulkrastu nov. mājas Bušas
Sezona01.04 - 31.10
Maršruts35 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Kempings Bušas, darbojas jau trīs gadus un turpina sevi attīstīt, lai viesiem atbraucot atkārtoti, būtu jaunas izjūtas un vēlme atgriezties.
Kempings "Bušas" piedāvā trīs naktsmītnes - Brīvdienu namiņu, Pirts namiņu un Lielo lauku māju.
Namiņi atrodas meža ielokā, netālu 100 m attālumā P6 šoseja, Lielā lauku māja atrodas pagalmā blakus saimnieku mājai. Stāvvieta uzturoties namiņos klientiem ir bezmaksas. Jūra atrodas 1,7 km attālumā 3 min braucienā ar mašīnu un 25 min gājienā ar kājām.
Pie namiņiem mūsu viesiem ir iespējams pasēdēt ārā, izmantot "mangali" grilu kurā uzcept sev nepieciešamo, kā arī visi grilēšanas piederumi iekļauti cenā.
Malku un ogles ir iespējams iegādāties uz vietas, ja nav vēlme ņemt līdzi savējās.

Kempinga teritorijā atrodas viens no lielākajiem Peintbola parkiem Latvijā Peintbola parks "Bušas" kur iespējams uzspēlēt kādu peintbola spēli un iegūt papildus emocijas savai atpūtai.


Nu kas gan kaut reizi dzīvē nav sapņojis kļūt par varoni – sakaut ienaidnieku, izglābt ķīlniekus, iegūt pretinieka karogu!.. Nervu kutelīgas situācijas, adrenalīns, tas ir īsts, ekstrēms un aktīvs brīvā laika pavadīšanas veids. Šis process ir Peintbols, viens no ekstremālākajiem sporta veidiem, kurš tajā pašā brīdī ir viens no visdrošākajiem brīvā/sporta veidiem pasaulē, pateicoties kuram var gūt neaizmirstamas emocijas. Brauciet uz peintbola klubu Bušas un Jūsu vēlmes beidzot tiks īstenotas.

Peintbola parks atrodas ērtā vietā blakus „Via Baltic” viaduktam, tāpēc līdz tam var atbraukt ne tikai ar mašīnu, bet arī ar elektrisko vilcienu un autobusu. Šeit Jūsu rīcībā ir trīsiespaidīgi spēļu laukumi ar torņiem, tranšejām, sienām un citiem elementiem, kas padarīs cīniņu neaizmirstamu, kā arī atpūtu vietas, pirts un līdz jūrai tikai 5 min. brauciena attālumā.
Brauciet uz aktīvās atpūtas peintbola parku un kempingu „Bušas” draugu, klases biedru, kolēģu vai darba kolēģu kompānijā un izbaudiet kopības sajūtu pildot dažādus spēles scenārijus. Pieredzējuši kluba treneri palīdzēs organizēt spēles ar ķīlnieku glābšanu, karoga iegūšanu un daudzus citus interesantus uzdevumus. Individuāla pieeja katram klientam un unikāla atmosfēra palīdzēs Jums kvalitatīvi atpūsties.
Apmeklējiet arī facebook.com/peintbols lapu.

Sīkāka informācija mūsu mājas lapā.

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Peintbols10 €
Viesu nams45 €
Pirts/ 2h60 €
Telts vietas3 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes