viesu skaits
12
viesu skaits
gultas vietas
6
gultas vietas
marsruts
105
km no Rīgas
skatits
555
cik reizes skatīts

Ezerkalnunams brīvdienu māja

Adreseaddress Talsu novads, Ezerkalni, Lībagu pagasts
Sezona1.05 - 31.12
Maršruts105 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak de

Šogad piedāvājumā baudīt atpūtu, relaksēties ezera peldēs un vienkārši jauki pavadīt laiku pēc būves kapitālās renovācijas atvēries ir “Ezerkalnu” nama Talsu novadā viens no apartamentiem ar sešām guļvietām.
Apartaments aprīkots ar gulēšanai nepieciešamo inventāru- segas, spilveni, veļa. Pie tā ir virtuves telpa ar ēdienu gatavošanai vajadzīgajiem rīkiem , iekārtām un pat garšvielām. Virtuves zona savienojas ar plašu, labiekārtotu vannas istabas telpu, kurā ir duškabīne, izlietne, pods, bidē un arī mazgāšanās līdzekļi.
Tā kā ir vasaras laiks, saimniece iesaka ēdienu gatavošanu āra virtuvē, kas atrodas mājas plašajā terasē ar skatu uz ezeru. Te var izpausties katrs savā gatavošanas mākslā un kulināriskajās “izvirtībās.” Kā arī uz sausas alkšņu malkas grilētam ēdienam ir īpašs smeķīgums, ceru, ka piekritīsiet!
Kas tā būtu par atpūtu laukos, ja nevar izkarsēties pirtiņā!
Par to arī ir padomāts!
Pirtiņa novietota pašā Čumalu ezera krastā, lai tās apmeklētājiem pēc karsēšanās saunā nebūtu tālu jāskrien veldzēties ūdenī. Tikai daži soļi un ezerā iekšā!
Terasē var apsēsties pie galda, uzkost, iekost, padejot un tad atkal atpakaļ uz lāvas karsēties. Katram pēc vēlmēm, vajadzībām un interesēm!
Ekskluzīvs piedāvājums- nakšņošana sienā simtsgadīgās klēts augšā!
Otrā stāvā ir matraču istabiņa gulēšanai 6 personām. Tā kā priecāšos, ja savai atpūtai izvēlēsieties "Ezerkalnunama" piedāvājumus. Laipni lūgti!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17gulēšanā šī gada sienā 1928. gadā celtajā klēts augšā ir ekskluzīvs pied\av\ajums bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20skats no āra virtuves uz ezeru bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24Lielākais ugunskurs Ezerkalnu nama vēsturē! Ar to gribēju pateikt, ka ir vieta ugunskuram.  bilde Nr.25 bilde Nr.26

Piedāvājumi

Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes