viesu skaits
45
viesu skaits
gultas vietas
45
gultas vietas
marsruts
95
km no Rīgas
skatits
29987
cik reizes skatīts

Kosīši atpūtas komplekss

Adreseaddress Salacgrīvas novads, Svētciems
Maršruts95 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Atpūtas kompleksā KOSĪŠI pieejams viesu nams un brīvdienu māja. Piedāvājam īrēt gan visu kompleksu kopumā, gan atsevišķi brīvdienu māju vai viesu namu, gan tikai atsevišķus numurus viesu namā.

KOSĪŠI atrodas 200 metrus no vientuļas pludmales un ir izcili piemērota atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem, pāriem un individuāliem atpūtniekiem, kas vēlas izbaudīt mieru, skaistu dabu un komfortu reizē.

Viesu namā pieejamas 16-20 guļvietas, brīvdienu mājā 14-25 guļvietas. Abās ēkās viesiem pieejama kopēja dzīvojamā istaba ar kamīnu un labi aprīkota virtuve, bet māju ārpusē - apjumtas terases. Brīvdienu mājā - ar malku kurināma pirts. Viesu rīcībā arī skaņu tehnika, projektori, satelīta televīzija un bezvadu internets.

Aktīvākie viesi aicināti izmantot iespēju ar velosipēdiem izbraukt pa tuvumā esošo 101.veloceliņu, kas ved no Salacgrīvas līdz Tūjai. KOSĪŠU nomā pieejami 5 kalnu velosipēdi.

Bērnus priecēs spēļu iekārtas, kas izvietotas piemājas zālienos, un dīķis. Pieejams arī strītbola grozs un volejbola tīkls.

Ūdens
Aktīva atpūta
Aprīkojums
Garā nedēļa (14 pers.)1100 €
Īsā nedēļa (14 pers.)900 €
Nedēļas nogale480 €
Brīvdiena350 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota