viesu skaits
?
viesu skaits
gultas vietas
33
gultas vietas
marsruts
130
km no Rīgas
skatits
27465
cik reizes skatīts

Parka viesnīca "BRŪZIS" viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Smiltenes novads, Brūža iela 2, Smiltene, LV - 4729
Maršruts130 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Smiltenes pilsētas parka teritorijā viesus laipni aicina parka viesnīca “Brūzis”. Braucot lejup pa Brūža ielu, aiz otrā pakalna skatam paveras skaists nams, kuru ieskauj upe Abuls un dīķis ar strūklaku. Viesnīcas ēkā labi sadzīvo pamatīgās, senatnē mūrētās akmens sienas pirmajā stāvā ar mūsdienās celto otro stāvu. Pat neizejot no viesnīca, ir iespējams izjust, redzēt un dzirdēt dabas valdzinošo spēku. Desmit minūtēs var aizstaigāt līdz pilsētas centram vai doties atpūsties pie Tepera ezera.
Jūsu ērtībām viesnīca “Brūzis” piedāvā 15 numuriņus no kuriem divi numuriņi pielāgoti viesiem ar īpašām vajadzībām, divas semināru zāles līdz 80 personām, restorānu un pirti ar atpūtas telpām. Viesnīcas bārs – restorāns gaida ikvienu, kurš ir izsalcis, noguris no ikdienas steigas vai varbūt “apmaldījies” pilsētas parkā. Ēdienu un dzērienu piedāvājums ir pietiekoši plašs, lai katrs varētu izvēlēties to, kas konkrētā brīdī kārojas.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Naktsmītnes 1 personai - no 30,00 līdz 80.00 0 €
Nakstsmītnes 2 personām - no 46,00 līdz 80.00 0 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota