viesu skaits
100
viesu skaits
gultas vietas
100
gultas vietas
marsruts
km no Rīgas
skatits
27440
cik reizes skatīts

Biplan hotel viesnīca

Rezervēt
Adreseaddress Daugavpils novads , 18.Novembra iela 50 Daugavpils
Maršrutsno Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Viesnīca „Biplan”

Praktiskums vēsturiskā ietvarā. Tieši tāda ir viesnīca „Biplan”, kas atrodas vēsturiskajā 19. gadsimta ēkā un kuras sienas atminas slavenus viesus. Piemēram, tieši šeit nakšņojis pazīstamais krievu lidotājs Sergejs Utočkins, kurš 1911. gadā ar biplānu „Farman” demonstrējis publikai „lidojumus ar aparātu, kas smagāks par gaisu” virs Daugavpils. Piemiņu par senajām dienām mūsdienās viesnīcā glabā uz sienām izvietotās retro fotogrāfijās– jau pirmajās viesošanās minūtēs jūs ienirsit pirmo aviolidojumu romantikas atmosfērā.

Viesnīca piedāvā 45 mājīgus numurus, bagātīgas un daudzveidīgas brokastis mūsu restorānā un iespēju rīkot tikšanās un konferences līdz 30 cilvēkiem.

Vasarīgā laikā ir iespēja organizēt piknikus iekšpagalmā.

Hotel „Biplan” ērti izvietots piecu minūšu gājienā no pilsētas vēsturiskā centra, autoostas, ledus arēnas un populārām apskates vietām. Piedāvājot bezmaksas autostāvvietu un atrodoties galvenajā pilsētas ielā, viesnīca ideāli piemērota arī ceļotājiem ar mašīnu.

Numuri un cenas:

Visi mūsu 45 numuri ir aprīkoti ar visu nepieciešamo jūsu komfortam. Katrā numurā ir bezmaksas ātrgaitas Wi-Fi un TV ar plašu kanālu izvēli, vannas istaba, darba vieta un viss nepieciešamais tējas un kafijas pagatavošanai. Numuri aprīkoti ar seifu, gandrīz visos numuriņos ir pieejams ledusskapis, gaisa kondicionieris.

Viesnīcas personāls ar prieku sagaidīs visus viesus un izmitinās viesus mājīgos numuriņos pēc šādām kategorijām:

“Vienvietīgs numurs”

“Standarta divvietīgs numurs”

“Trīsvietīgs numurs”

“Luksusa numurs”

“Double Superior”

“DeLux numurs ar saunu un džakuzi”

“Apartamenti”

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
no 35 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota