viesu skaits
50
viesu skaits
gultas vietas
6
gultas vietas
marsruts
25
km no Rīgas
skatits
26073
cik reizes skatīts

Ezermalas atpūtas vieta

Adreseaddress Ikšķiles novads, Ezermalas, Ikšķile, Tīnūžu pagasts
Sezona01.05 - 01.11
Maršruts25 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Atpūta ir darba veida maiņa. Mēs piedāvājam neikdienišķas nodarbības un vienlaicīgi labi atpūsties.
Makšķerēšana , bet starplaikā, gaidot kamēr tiek sagatavots un apžūst loms, varat uzspēlēt ķegļus, pabūt franču musketieru lomā spēlē „ Serso”, pabraukāties ar ūdensriteni vai atpūšoties uzpēlēt antīko uzmanības spēli „Jenga”, „ uzaut „koka kājas” un staigāt deviņjūdžu soļiem
Pa šo laiku loms jau būs apžuvis un gatavs kūpināšanai vai grilēšanai. Liekam uz ugunskura un kūpinām 15 minūtes vai cepjam uz oglēm nojumēs izvietotajos grilos. Svaigi kūpināta forele, karaliskā store, auksts alus, Lāču maize...
Bet miesai un gara možumam mēs piedāvājam izpērties krievu pirtī un pēcāk veldzēties naksnīgā lāpu ieskautā kublā. Vai nomazgāties saules sildītā dušā, vai izpeldēties dīķa mīkstajā ūdenī?
Kaismīgiem nūjotājiem ir iepēja apmeklēt tuvumā esošo nūjošanas trasi un iemēģināt spēkus nūjošanā. Varbūt vienkārši uzkāpt Atpūtas kalniņā, pavērot saulrietu, apkārtni, paraudzīties, kā foreles lēkā pa ūdensvirsu, ķerot kukaiņus?
Naktsmītnēm iesakām telšu laukumus un siltinātas teltis, kuras nesvīst rītos un nepiekarst vakara saulē. Varat arī izgulēties 3 – vietīgā kemperī. Siltummīļiem piedāvājam telpu ar krāsniņu.
Ļoti ceram, ka Jums nebūs garlaicīgi un mēs lūkosimies, lai atpūta Jums izdotos, lai to neaizēno rūpes par dažādiem sīkumiem. Par oglēm, malku, par sendviču, par kafiju .

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10
Ūdens
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
telšu vieta 2 €
istaba5 €
makšķerēšana3 €
spēles un trosu ceļš, boulings 30 min1 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes