viesu skaits
35+
viesu skaits
gultas vietas
12+
gultas vietas
marsruts
70
km no Rīgas
skatits
2926
cik reizes skatīts

Josti atpūtas komplekss

Adreseaddress Tukuma novads, Josti, Sēmes pagasts
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts70 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Atpūtas komplekss "Josti" atrodas ainaviskā vietā, meža ielokā, prom no ikdienas trokšņa un steigas. Sakoptā lauku viensētā varēsiet pavadīt brīvdienas vai atvaļinājumu, atpūsties vieni vai kopā ar draugiem un radiem, svinēt svētkus un baudīt dabu, kļūt par daļu no tās. Ir iespējas apmeklēt pirti, iet ziedu kubulā, peldēt, makšķerēt, noķerto lomu pagatavot uz ugunskura, mācīties šaut ar arbaletu, no torņiem vērot muflonus, stirnas un dzērves, izstaigāt dabas taku vai neko nedarīt un vienkārši būt.
Atpūtas namā atrodas zāle svinībām (līdz 30 pers.), ēdamistaba un virtuve, garderobe, trīs numuriņi ar labierīcībām. Vajadzības gadījumā organizējam ēdināšanu un pasākumu nodrošināšanu.
Atsevišķā guļbaļķu ēkā atrodas malkas pirts, neliela kamīnzāle un telpa pasākumiem (līdz 20 pers.). Pirts ēkas otrajā stāvā ērtas guļvietas. Var pasūtīt pirts sievai pērienu, kā arī pirts vai uguns rituālu.
Teritorijā ir vairāki dīķi, plaša pļava, apsildāms ūdens kubuls, āra nojume un ugunskura vieta. Ja kompleksā esošo dīķu ūdeņi liekas par mazu, 5 min. brauciena attālumā atrodas Rideļu ezers, 12 min. – jūra.

Piedāvājumi

Lauku idille. Vasarā visi uz laukiem!

Vasara jau iet uz beigām, bet tu vēl neesi paspējis izbaudīt atpūtu Latvijas laukos?! Izraujies no pilsētas mūriem, nebeidzamajiem darbiem un pavadi brīvās dienas ... (vairāk)

Vecā cena: 200,00 €
atlaide: 25 %
Cena: 150,00 €
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes