viesu skaits
120
viesu skaits
gultas vietas
120
gultas vietas
marsruts
18
km no Rīgas
skatits
133348
cik reizes skatīts

Kāli viesu nams

facebook
Adreseaddress Ķekavas novads, Ķekavas pag.''Kāli''
Maršruts18 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak de

Viesu nams "Kāli" atrodas tepat Pierīgā, liela dīķa krastā... Mēs piedāvājam telpas un plašu labiekārtotu teritoriju Jūsu īpašajiem notikumiem, svētkiem, sporta spēlēm un kāzām. Atpūtu piedāvājam divās atsevišķās viesu mājās, kuras atrodas ūdenskrātuves pretējos krastos -mazā pirts un lielā pirts. Pie abām viesu mājām ir apgaismotas autostāvvietas.
Kā arī nelieliem ģimenes pasākumiem vai draugu kompānijām piedāvājam mājiņu uz pussalas ar lapeni un grillu.

Piedāvājam arī galda klāšanu un apkalpošanu Jūsu svētkiem - kāzas, jubilejas, bērnu ballītes vai sporta spēles. Katrs pasākums ir īpašs un labprāt ieteiksim un palīdzēsim izvēlēties ēdienus no mūsu plašā piedāvājuma. Viss tiek gatavots uz vietas īpaši Jums - no gardām uzkodām līdz par mutē kūstošai kūkai desertā!

Atrodamies tikai 18km no Rīgas centra Bauskas virzienā, neaizbraucot līdz Ķekavai!!!

Mazā viesu māja paredzēta līdz 20 personām un otrajā stāvā var nakšņot līdz 15 personām. Pēc nepieciešamības, ir iespējamas noīrēt papildus guļvietas namiņā uz pussaliņas. Kā arī viesu nama apmeklētājiem ierādām bezmaksas telšu vietas, ja nepieciešams.
Pieejama arī labiekārtota virtuve, kur iespējams maltīti gatavot pašiem.
Viesu rīcībā ir pirts, kas tiek kurināta ar malku.
Pie viesu mājas ir plaša lapene un lielas šūpoles, kas vienlīdz patiks gan mazajiem viesiem, gan lielajiem.
Papildus iespējams pasūtīt relaksējošu atpūtu karstā kublā zem klajas debess.


Lielajā viesu mājā ērti var jusies līdz 70 viesiem. Guļvietas atrodas 2. stāvā un blakus esošajā guļbaļķu namiņā.
Piedāvājam slapjo pirti, kas tiek kurināta ar malku - tā lieliski noderēs tiem, kas vēlas izsildīties un atgūt spēkus. Pēc pirts iespēja veldzēties turpat baseinā vai doties uz dīķi.
Pie viesu mājas atrodas bērnu laukumiņš, lielās šūpoles un lapene.

Viesu ērtībām un labsajūtai piedāvājam vizināšanos ar laivu, par ko papildus maksa netiek prasīta!

Vasaras sezonā pieejami arī SUP dēļi un katamarāns par papildus samaksu.

Ir pieejami arī muzikanti, dekoratori, floristi un fotogrāfi, ko esam pārbaudījuši praksē un droši varam ieteikt!

Lielā viesu māja bilde Nr.1Mazā viesu māja bilde Nr.2PANORĀMA bilde Nr.3Lielā māja bilde Nr.4Lielā māja bilde Nr.5Pirts telpa lielajā viesu mājā bilde Nr.6Baseins lielajā mājā bilde Nr.7Pirts priekštelpa lielajā viesu mājā bilde Nr.8 bilde Nr.9Svinību zāle lielajā viesu mājā bilde Nr.10Svinību zāle lielajā viesu mājā bilde Nr.11Svinību zāle lielajā viesu mājā bilde Nr.12Svinību zāle lielajā viesu mājā bilde Nr.13Istabas lielajā viesu mājā bilde Nr.14Istabas lielajā viesu mājā bilde Nr.15Istabas lielajā viesu mājā bilde Nr.16Istabas lielajā viesu mājā bilde Nr.17Atpūtas telpa lielajā mājā 2. stāvā bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22Lapene pie lielās viesu mājas bilde Nr.23Bērnu laukumiņš pie lielās viesu mājas bilde Nr.24Atpūtas iespējas uz ūdens bilde Nr.25 bilde Nr.26Skats no mazās viesu mājas bilde Nr.27Lapene pie mazās viesu mājas bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30Burbuļkubls pie mazās viesu mājas bilde Nr.31 bilde Nr.32Pirts priekštelpa mazajā viesu mājā bilde Nr.33Pirts telpa mazajā viesu mājā bilde Nr.34Mazajā viesu mājā pieejama arī zīdaiņu gultiņa bilde Nr.35Istabas mazajā viesu mājā bilde Nr.36 bilde Nr.37Guļamistaba mazajā viesu mājā bilde Nr.38Atpūtas telpa mazajā viesu mājā 2. stāvā bilde Nr.39 bilde Nr.40 bilde Nr.41Vasaras atpūtas mājiņa uz pussaliņas bilde Nr.42Istaba vasaras mājiņā bilde Nr.43Pirtiņa uz pussaliņas bilde Nr.44Pirtiņas atpūtas telpa bilde Nr.45Pirtiņa uz pussaliņas bilde Nr.46 bilde Nr.47 bilde Nr.48 bilde Nr.49 bilde Nr.50
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes