viesu skaits
999
viesu skaits
gultas vietas
12
gultas vietas
marsruts
86
km no Rīgas
skatits
67520
cik reizes skatīts

Klintis kempings

Adreseaddress Salacgrīvas novads, Klintis, Salacgrīvas l. t., Latvija, LV-4033
Sezona01.01 - 31.12
Maršruts86 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Veczemju klintis ir unikāls, 200 metrus garš un 3 – 4 metrus augsts dabas veidojums, kura smilšakmens irdenos slāņus vago plaisas un seklas alas. Šīs vietas maģisko skaistumu novērtēja slavenie latviešu režisori Aloizs Brenčs un Gunārs Cilinskis, tieši šeit uzņemdami ne mazums kadru savām, līdz pat mūsdienām popularitāti nezaudējušajām filmām: “Ilgais ceļš kapās” un “Nakts bez putniem”.
Šeit, pašā jūras krastā,mājvietu radis kempings “Klintis”, kas saviem viesiem piedāvā izbaudīt atpūtu ekoloģiski tīrā vidē, tālu prom no trokšņa un cilvēku burzmas. Ja vēlaties relaksējošu pastaigu gar piekrasti, automašīnu varat ērti novietot uzraugāmā maksas autostāvvietā, būdami droši, ka, Jums atgriežoties, tā būs tieši tāda un tieši tur, kur to atstājāt, un droši varēsiet turpināt ceļu. Savukārt, ja būsiet nolēmuši šeit paviesoties ilgāk, piedāvājam telšu vietas, atpūtas vietas ar galdiem un soliem, iespēju grilā iekurt uguni un pagatavot sev gardu maltīti. Arī tad, ja ceļojat ar savu treileri, būsiet mīļi gaidīti mūsu kempingā – katrai atpūtas vietai ir pieejams elektrības pieslēgums, kempinga teritorijā ir brīvi pieejamas dušas un WC.
Komfortu mīlošiem viesiem piedāvājam apmesties kādā no mūsu labiekārtotajām mājiņām, katrā no tām ir četras, pilnībā saklātas gultas vietas, ledusskapis, TV, mikroviļņu krāsns, elektriskā tējkanna, duša un WC.
Iepriekš piesakoties, Jūsu labsajūtai piedāvājam apmeklēt kādu no mūsu abām, ar malku kurināmām pirtīm, apvienojot izklaidi ar veselīgu atpūtu un gūstot patiesu baudījumu gan ķermenim, gan garam.
Dabai katrā gadalaikā ir savs, īpatnējs skaistums, tā nemirst rudenī un neatdzimst pavasarī, kā esam pieraduši uzskatīt. Jūras spēks un valdzinājums arī ziemas mēnešos ir fascinējošs, un mēs esam lepni par to, ka mums dota iespēja šajā skaistumā dalīties ar saviem viesiem.
Esiet mīļi gaidīti kempingā “Klintis”, uz tikšanos!

Mājiņa bilde Nr.1Mājiņa bilde Nr.2Mājiņa bilde Nr.3Mājiņa bilde Nr.4Melnā pirts bilde Nr.5Melnā pirts bilde Nr.6Melnā pirts bilde Nr.7Melnā pirts virtuve bilde Nr.8Melnā pirts virtuve bilde Nr.9Melnā pirts virtuve bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35 bilde Nr.36
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
Mājiņa 1-4 personām (svētdiena - ceturtdiena)50 €
Mājiņa 1-4 personām ( piektdiena - sestdiena, svētku dienas)70 €
Melnā pirts 12h120 €
Melnās pirts kubls 12h70 €
Pirts - Laiva80 €
Atpūtas vietas Nr. 1 – Nr.3812 €
Stāvlaukums autobusam / 24h5 €
Lapene ar elektrības pieslēgumu16 €
Stāvlaukums vieglajai automašīnai / diena3 €
Kemperis 24h20 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes