viesu skaits
60
viesu skaits
gultas vietas
42
gultas vietas
marsruts
125
km no Rīgas
skatits
35200
cik reizes skatīts

Pavasari viesu nams

Adreseaddress Kuldīgas novads, Pavasari, Vārme, LV-3333
Maršruts125 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Viesu nams «Pavasari», kas atrodas Vārmes pagastā, Kuldīgas rajonā - skaistā meža ielokā, ir iecienīta vieta kāzu svinībām, sporta spēlēm, kā arī atpūtai ģimenes vai draugu lokā! Pie mums varēsiet nesteidzīgi baudīt Latvijas skaisto dabu, mierīgā gaisotnē - prom no pilsētas burzmas!

Piedāvājm:
• gan viesu māju;
• gan pirts māju;
• gan nakšņošanu.

Viesu mājā - svinību zāle ar augstiem griestiem spēj uzņemt līdz pat 55 viesu un ir lieliski piemērota dzīvajai mūzikai. Blakus tai atradīsiet virtuvi, kurā gatavot un servēt viesību mielastu. Virtuve atrodas blakus zālei un ir aprīkota ar visu nepieciešamo. Pirmajā stāvā ir kamīnzāle svinībām. Otrajā stāvā ir pieci mājīgi numuriņi un trīs vannas istabas.

Kā arī esam padomājuši par Jūsu viesiem - ērts un plašs stāvlaukums!

Pirts mājas zāle paredzēta mazākām svinībām - tā varēs uzņemt komfortabli 25 cilvēkus un ir pieejama ar baseinu un pirti! Kā arī ir - duša, ģērbtuve, tualete, virtuves izlietne, ledusskapis, kamīns, mangāla tipa grils. No pirts mājas ved laipa uz dīķi, blakus tai ir vieta ugunskuram!

Kā arī pie mums ir pieejams:
• kamīns;
• mangāla tipa grils;
• ugunskura vieta;
• telts vieta;
• peldvieta;
• futbola laukums;
• volejbola laukums.

Viesu nams «Pavasari» ir parūpējies par vides sakoptību, mūsdienu komfortu un tas apburs Jūs ar Latvijas krāšņo dabu!

Esam draudzīgs ģimenes uzņēmums ar 10 gadu pieredzi, un ar individuālu pieeju katram mūsu klientam!

Vairāk informācijas un fotogrāfijas varēsiet apskatīt mūsu Facebook un Instagram lapās! @viesunamspavasari
Sazināties ar mums variet zvanot pa tālruni +371 22015005, vai rakstot uz e-pastu viesunamspavasari@gmail.com!

Kā arī iepriekš sarunājot ar Jums, ērtākā laikā variet braukt un apskatīt viesu namu klātbūtnē!

Skaistā vasaras dienā, skats uz iekšpagalmu! bilde Nr.1Svinību zālē ietilpst 65 cilvēku, ar skaisti klātiem galdiem! bilde Nr.2Pirts māja visā krāšņumā agrā vasaras rītā! bilde Nr.3Atpūtas komplekss 'Pavasari'. bilde Nr.4Pie mums varēsiet izbaudīt skaistās, ziedošās pļavas vasarā. bilde Nr.5Pirts mājas taka, kas ved uz dīķi - iespēja atveldzošai peldei! bilde Nr.6Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.7Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.8Sviniet nozīmīgus svētkus, vai atpūtieties ar ģimeni un draugiem pie dabas! bilde Nr.9Visapkārt pļavas, gan ziedošās, gan labība, īsta atpūta laukos! bilde Nr.10Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.11Putnu dziesmas, mežs, pļavas - mūsu daba visapkārt! bilde Nr.12Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.13Brauciet ciemos pie mums un izbaudiet Latvijas dabu! bilde Nr.14Pie mums varēsiet sajust dabas dvesmu, visapkārt viss zaļo! bilde Nr.15Viesu namā ir Latvijas dabas lolojums - dižozols! bilde Nr.16Skats uz naktsmītnes ēku un lielās kamīnzāles māju! bilde Nr.17Ūdensrozes, kuras aug mūsu dīķī! bilde Nr.18Mūsu viesu nama pagalms, kas sasaistās kopā ar dabu un vēsturi! bilde Nr.19Mēs parūpējamies par sakoptu dabu visapkārt - viesu nams ir ziedošs visā vasaras sezonā! bilde Nr.20Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.21Pirts māja, kurā varēsiet atpūsties ar draugiem, vai rīkot darba konferences! bilde Nr.22Lielā kamīnzāles zāle, ar augstiem griestiem, kurā lieliski varēsiet apskaņot dzīvo mūziku! bilde Nr.23Kamīnzāle ir gan mājīga, gan gaiša un plaša - vieta Jūsu svinībām! bilde Nr.24Lielajā zālē, ir skaists Latvijas dabas attēlojums, kuru gleznoja mākslinieks Aldis Reicis! bilde Nr.25Agros vasaras rītos izbaudiet mieru prom no pilsētas burzmas! bilde Nr.26Viesu nams 'Pavasari'. bilde Nr.27Jaunlaulātie pie mūsu dabas lolojuma - dižozola! bilde Nr.28Interesantākais viesu transports, kas ir bijis pie mums! bilde Nr.29Latviskākā kāzu ceremonija. bilde Nr.30Smalkās kāzu mielasta detaļas - latviski, vienkārši un skaisti! bilde Nr.31Kāzu mielasts viesu namā 'Pavasari'. bilde Nr.32Svētkos pie mums - par visu ir padomāts! bilde Nr.33Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.34Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.35Smalkās detaļas - kāzu mielasta skaistākā daļa! bilde Nr.36Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.37Skaistās nokrāsas gan izbaudīsiet dabā, gan iekš kamīnzāles! bilde Nr.38Svētku tosts Jūsu īpašajā dienā! bilde Nr.39Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasta  galds! bilde Nr.40Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.41Viesu nama kāzu svinību detaļas! bilde Nr.42Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.43Viesu nama 'Pavasari' kāzu mielasts. bilde Nr.44Kāzu svinību torte. bilde Nr.45Viesu nama kāzu mielasta detaļas! bilde Nr.46Jūsu ipašajā dienā - izvēloties mūs - parūpēsimies par visu! bilde Nr.47Arī mazākajiem svētki ir jāsvin! bilde Nr.48Dzimšanas dienas torte! bilde Nr.49Svinot pirmo mazuļa dzimšanas dienu! bilde Nr.50
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota