viesu skaits
120
viesu skaits
gultas vietas
44
gultas vietas
marsruts
130
km no Rīgas
skatits
45353
cik reizes skatīts

Pērlīte atpūtas komplekss

Adreseaddress Jēkabpils novads, Pērlīte,Viesītes pag. Viesītes novads
Sezona01.05 - 30.09
Maršruts130 km no Rīgas uz atpūtas vietu

Ja steidzīgais ikdienas ritms nogurdina un gribas izrauties no pilsētas kņadas, tad kempings “Pērlīte” palīdzēs uz brīdi aizmirst par ikdienas steigu un rūpēm. Pie mums Jūs gaida plašums, skaidras debesis, svaigs gaiss, elpu aizraujoša ainava, ezers, priežu sils…

Kempings “Pērlīte” atrodas skaistā priežu silā pašā Viesītes ezera krastā – 9 km attālumā no Viesītes, 29 km attālumā no Jēkabpils un 130 km attālumā no Rīgas. Kempingā mēs viesiem piedāvājam daudz un dažādas atpūtas iespējas visa gada garumā.

Mēs labprāt uzņemam viesus, kas vēlas palikt teltīs, kas ceļo ar kemperiem un karavānām, vai vēlas apmesties kādā no mūsu kempinga namiņiem.Viesiem piedāvājam ugunskuru vietas, dušas, WC, nojumi ar dārza kamīnu, laivu, katamarānu un velosipēdu nomu, vizināšanos ar motorlaivu un ūdensslēpošanu, ūdensmotocikla nomu (pēc pasūtījuma), pirtis, basketbola laukumu, volejbola laukumu, estrādi, utt. Daudzu viesu iecienīta ir mūsu lauku pirts, kur var izkarsēties, krietni nopērties ar svaigām slotiņām un atveldzēties ezerā gan vasarā, gan ziemā.

Lielu svinību un kāzu, dažādu konferenču un kooperatīvo pasākumu rīkošanai ir iecienīts kempinga Klubs. Kluba Viesību zāle spēj uzņemt līdz pat 150 viesu. Viesību zāles lepnums ir ērta skatuve, kur muzikantiem spēlēt un viesiem dejot. Kluba telpās ir atsevišķa virtuvīte ēdiena gatavošanai un uzglabāšanai. No viesību zāles logiem paveras saulrieta izgaismots skats pār Viesītes ezeru. Romantiski… Jaunajam pārim piedāvājam savu pirmo kāzu nakti pavadīt “Sapņu namiņā”, kas atrodas pašā Viesītes ezerā.

Svinību rīkošanai šaurākā lokā piedāvājam divstāvīgus viesu namus ar kamīnzāli un guļamistabām. Viesu namā “Pērlīte” ir sauna ar baseinu, viena guļamistaba, plaša terase ar neatkārtojamu skatu uz Viesītes ezeru. Savukārt, viesu namā “Ziemas māja” ir virtuve, divas guļamistabas, balkons ar skatu uz kempingu.

Plašajā pakalpojumu klāstā Kempings “Pērlīte” kā jaunumu piedāvā dažādu pasākumu (kāzas, jubilejas, svinības, sporta spēles, festivāli, bērnu ballītes, vecmeitu ballītes, u.c.) organizēšanu – no scenāriju izstrādes, līdz pat vadīšanai.

Viesītes ezers un priežu sils aicina Jūs uz drīzu tikšanos kempingā “Pērlīte”!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35 bilde Nr.36 bilde Nr.37 bilde Nr.38 bilde Nr.39
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes