viesu skaits
10
viesu skaits
gultas vietas
10
gultas vietas
marsruts
145
km no Rīgas
skatits
21113
cik reizes skatīts

Stirna brīvdienu māja

Rezervēt
Adreseaddress Krustpils novads, Kūku pagasts, Palejnieku Oši, LV-5222
Maršruts145 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Atpūtas māju "STIRNA" ieskauj meži un dīķi, kā arī blakus atrodas dabas parks Laukezers (9 km) un Baļotes ezers (10 km). Tās ir tonnas skābekļa (Latvijas koki augšanas laikā saražo 13 reižu vairāk skābekļa, nekā valsts iedzīvotājiem būtu nepieciešams) kristāldzidrā gaisā, dīķi un ezeri, savvaļas dzīvnieki, kā arī pasakainas meža takas, zilas debesis un nebeidzami piedzīvojumi harmonijā ar dabu.
Mūsu teritorijā Jūs varat sastapt diženo stirnu, viltīgo lapsu, bezbēdīgo cilpotāju - zaķi, pīles un citas mazās radībiņas.
"STIRNA" atrodas tikai 5 km attālumā no mājīgās Jēkabpils pilsētas. Pie mums Jūs varat izbaudīt tvaika pirti un karsto kublu, lai atveseļotu savu ķermeni un mazinātu stresu, laiski gulšņāt šūpuļtīklā un iegrimt brīnišķīgās dabas ainavās. Bērniem ir paredzēts rotaļu laukums, bet tiem, kas vēlas izkustēties – ir iespēja uzspēlēt volejbolu.
Ja Jūs nekad neesat braucis ar SUP dēli - ir īstais laiks, lai to izmēģinātu! Izpētiet visus dīķus (4) kā jūrnieks, atklājot neatzīmētas zemes! Vakarā Jūs varat iekurināt ugunskuru un pagatavot garšīgākos ēdienus no savas recepšu kolekcijas gan uz grilla, gan kūpinātavā.
Jums ir suns? Ņemiet to līdzi! Savvaļas plašumi ir labāki kā mīkstākais dīvāns un cik daudz čiekuru, koku un jaunu smaržu!
"STIRNA" atrodas noslēgtā vietā, tāpēc šeit vienmēr ir kluss un drošs - tikai Jums un Jūsu ģimenei. Brīnišķīga idille, kur atpūtināt ķermeni un veldzēt dvēseli.
Ja esat aizmirsis kaut ko iegādāties, neuztraucieties - neliels veikals "Aibe" atrodas 2,4 km attālumā no atpūtas mājas. Ciemojaties kopā ar ģimeni un bērniem, draugiem un mīļajiem, jo atpūtas nams ir paredzēts harmoniskais atpūtai pie dabas līdz 10 cilvēku lielām kompānijām.
Atpūtas māja "STIRNA" vienmēr ir atvērta pozitīvām emocijām, priekam un atpūtai!

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Atpūtas māja (līdz 4 personas)180 €
Atpūtas māja ( līdz 6 personas)215 €
Atpūtas māja (līdz 8 personas245 €
Atpūtas māja (9 personas)255 €
Atpūtas māja (10 personas)265 €
Pirts35 €
Karstais Kubls 70 €
SUP 1 gab./dienā10 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes