viesu skaits
40
viesu skaits
gultas vietas
20
gultas vietas
marsruts
74
km no Rīgas
skatits
41424
cik reizes skatīts

More, Safari parks viesu nams

Rezervēt
Adreseaddress Siguldas novads, Saulstari, More, Mores pagasts
Sezona01/01 - 31/12
Maršruts74 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Luksus viesu nams unikālā vidē – briežu dārzā. Telpas konferencēm , svinībām, pirts, kubla. Bezvadu internets, projectors u.c.
Baudi ekskluzīvus brieža un mežacūkas gaļas ēdienus, Latvijas meža un dabas veltes (Iepriekš piesakot).
Makšķerēšana, peldvieta, laivas. Piknika un telšu vietas.
Pasākumu organizēšana, kāzas. Loka šaušana un pasākumi viduslaiku stilā.
Staltbriežu, dambriežu, balto briežu un mežacūku apskate, to barošana no rokas. Kopā vairāk kā 500 dzīvnieki. Ekskursijas gida pavadībā, ragu kolekcijas apskate.
Apmeklējums iepriekš jāpiesaka.

Safari parks More ir savvaļas dzīvnieku dārzs, kur 170ha lielā teritorijā tiek audzēti staltbrieži, dambrieži un baltie staltbrieži. Tepat mitinās arī 30 mežacūkas.

Safari parks More ir ideāla vieta tiem, kas vēlas uz brīdi atslēgties no pilsētas steigas, pabūt patīkamā un sakoptā vidē, kur rokas stiepiena attālumā atrodas savvaļas dzīvnieki. Šodien parks jau kļuvis par iecienītu apskates objektu gan dažādu grupu, gan individuālu apmeklētāju vidū, kas pie mums atgriežas arī atkārtoti.

Parka teritorija sadalīta 14 lielākos un mazākos aplokos. Seši no tiem ir iekļauti parka apmeklētājiem izveidotajā maršrutā. Variet būt droši, ka brieži ne vien pienāks tuvu klāt, bet labprāt arī paņems no jūsu rokas kādu kārumu, ja jums tas būs līdzi. Turklāt ciemos variet braukt kā vasarā, tā ziemā, jo brieži arī par pārlieku aukstumu nesūdzas.

Savvaļas dzīvnieku dārzs pastāv jau 19 gadus, uzsākot saimniekot vien ar 6 dzīvniekiem un 8ha iežogoto platību. Šis bija pirmais privātais briežu dārzs Latvijā.

Papildus tūrismam saimniecība šobrīd nodarbojas ar staltbriežu un dambriežu selekciju, briežu mazuļu pārdošanu citiem savvaļas dzīvnieku dārziem Latvijā un ārvalstīs. Saimniecība ir biedrības „Savvaļas dzīvnieku audzētāju asociācija” biedrs un ir staltbriežu šķirnes dzīvnieku audzēšanas saimniecība Latvijā.

 bilde Nr.1Brieža steiks bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15Kāzu fotosesija briežu dārzā bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18Brieži rokas stiepiena attālumā bilde Nr.19 bilde Nr.20Tradicionālais karamelizētās ābolmaizes, saldējuma un brūkleņu deserts bilde Nr.21Vidusjūras tradicionālās aukstās kafijas - lielisks veldzējums karstā vasaras dienā! bilde Nr.22Lounge stūrītis, bezmaksas WiFi bilde Nr.23Brieža steiks bilde Nr.24Punktainie staltbriežu mazuļi redzami no jūnija līdz augustam bilde Nr.25 bilde Nr.26Dambriežu puika bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29Baltais briedis bilde Nr.30Briežu ragi var izaugt līdz par 2,5 cm dienā!  bilde Nr.31 bilde Nr.32Brieži labprāt pieņem viesus arī ziemā!  bilde Nr.33 bilde Nr.34Brieži labprāt pieņem viesus arī ziemā! bilde Nr.35 bilde Nr.36 bilde Nr.37 bilde Nr.38Briežu bauris rudenī - tēviņi cīnās par meiteņu uzmanību bilde Nr.39Baltais laimes briedis bilde Nr.40 bilde Nr.41
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Dzīvnieku apskate bērniem (2-12 gadi)2 €
Dzīvnieku apskate pieaugušajiem4 €
Dzīvnieku apskate pensionāriem2 €
Gida pakalpojumi (iepriekš jāpiesaka)20 €
Naktsmītne divvietīgā numurā ar brokastīm no50 €
Pirts, sausā un slapjā, pirts slotas70 €
Kubla ar skatu uz briežu dārzu85 €
Semināra, svinību zāles īre 8h, WiFi, TV, HiFi, Projektors no300 €
Makšķerēšana, laivas noma no15 €
Labiekārtota piknika vieta/ nojume ar dārza/ gāzes grillu un gatavošanas instrumentiem no20 €
Ekskluzīvi brieža un mežacūkas gaļas ēdieni (steiks, grills, tartars) no8.5 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes