viesu skaits
25
viesu skaits
gultas vietas
18
gultas vietas
marsruts
18
km no Rīgas
skatits
76138
cik reizes skatīts

Upesrūķi viesu nams

Adreseaddress Ropažu novads, Skuķīšu ciems, Rūķīši
Sezonajanv. - dec.
Maršruts18 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en speak de

Viesu nams-pirts „Upesrūķi” atrodas Ropažu novadā, Garkalnes pagastā, tikai 18 km attālumā no Rīgas. Piedāvājam: atpūtu ģimenēm ar bērniem, pirts pakalpojumus, telpas svinību rīkošanai (līdz 25 cilvēkiem), nakšņošanu ēkas 2. stāvā,(4 guļamistabās varam izguldināt 18 cilvēkus).
Jūs sajutīsiet pierīgas klusumu un svaigu gaisu, peldes un makšķerēšanas iespējas- Tumšupē. Priežu mežā ir skaisti visos gadalaikos! Ziemā pie mums ir slēpošanas trases-1 un 4km garumā, bet pavasarī- bērzu sulu kūres ,vasarā- pēršanās ar bērzu, ozolu, pīlādžu, lazdu, kadiķu slotiņām.
Pēc Jūsu vēlmēm, iepriekš saskaņojot ar pavāriem, varam klāt svētku galdus kristībām, viesībām, salidojumiem, dzimšanas dienām un bēdībām. Piedāvājam gan auksto, gan karsto ēdienu klāstu.
Papildus Jūsu rīcībā- labiekārtota virtuve, trauki un galda piederumi, mūzikas centrs, klavieres, akordions, TV.

15 metru attālumā no viesu nama, tek Tumšupe, kurā var atvēsināties pēc pirts, apkurināmais kubuls, kur karsēties.
Tiek gaidīti arī mazie jubilāri, pirmsskolas vecuma bērni - ir rotaļu pilsētiņa. Volejbola, sporta laukums.

Gan grupām, gan individuāli ir iespēja iepazīties ar maizes cepšanu mājas apstākļos izmantojot ieraugu . Līdzi dodam ieraugu un maizes cepšanas recepti.

Izīrējam arī mazo "Rūķīšu" pirtiņu no 1- 4 cilvēkiem. ( Ir ērti 2 pieaugušajiem+2 bērniem).Pirtiņa atrodas blakus teritorijā, līdz Tumšupei- 25metri.

Organizējam ekskursijas ar vides gidu - interešu grupām, ģimenēm, skolniekiem uz netāli tuvo Dižozolu dabas parku 7min.gājiena attālumā no ''Upesrūķiem".

Pirts –Viesu nama „Upesrūķi” piedāvājums „Veselības dienas” ietvaros, iespējami 6 varianti:
1. Pirts ar pirts procedūrām un masāžām no 3-5 stundām.

Pirts procedūrās ietilpst - triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, vismaz, divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:
- vienai personai (pirts procedūras 3 stundas, strādā viens pirtnieks);
- divām personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā divi pirtnieki);
- trim personām (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);
- četrām personām (pirts procedūras 5 stundas, strādā divi pirtnieki).

Pēc iepriekšējas, laicīgas vienošanās pasūtījuma -varam sagādāt vakariņas!

2. Pirts ABC ar pirts procedūrām no 5-8 stundām .

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības).
Pirts procedūrās ietilpst triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem.
Pirts procedūras ietilpst, vismaz, divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda) divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:
- vienai personai (pirts procedūras 3 stundas, strādā viens pirtnieks);
- divām personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā divi pirtnieki);
- trim personām (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);
- četrām personām (pirts procedūras 5-6 stundas, strādā divi pirtnieki);

3. Pirts ABC ar pirts procedūrām no 5-8 stundām un nakšņošana.
Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības).
Triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, ēdienreizi pēc pirts procedūrām – vakariņas, no rīta brokastis.
Pirts procedūrās ietilpst ,vismaz ,divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), divi pērieni ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa:
- vienai personai (pirts procedūras ilgst 3 stundas, strādā viens pirtnieks);
- divām personām (pirts procedūras 4 stundas, strādā divi pirtnieki);
- trim personām (pirts procedūras līdz 5 stundām, strādā divi pirtnieki);
- četrām personām (pirts procedūras 5-6 stundas, strādā divi pirtnieki);

4. Pirts ar pirts procedūras grupām no 5-10 personām.
Pirts procedūras (5-6 stundas, veic divi vai trīs pirtnieki), ietilpst - triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, vismaz,divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), pēriens ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa.


5.Pirts ABC ar pirts procedūrām grupām no 5-10 personām uz 5-8 stundām.

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošana pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības). Triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, pēc pirts procedūrām pusdienas vai vakariņas.
Pirts procedūras (5-6 stundas) veic divi vai trīs pirtnieki, ietilpst, vismaz, divas karsēšanās pirtī, pēriens ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda) . Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa;

6.Pirts ABC ar pirts procedūrām un masāžām grupām no 5-10 personām ar nakšņošanu.

Piedāvājumā ietilpst pirts slotu griešana mežā un ārstniecisko tēju vākšana pļavās. Sagriezto pirts slotiņu siešana un savākto ārstniecisko augu izmantošanā pirts procedūrās (lekcija un praktiskās nodarbības). Triju veidu tēju dzeršana (sviedrējošā, nomierinošā, vitaminizētā) ar medu un augļiem, pēc pirts procedūrām iespēja pasūtīt vakariņas , no rīta brokastis.
Pirts procedūras (5-6 stundas) veic divi vai trīs pirtnieki. Ietilpst, vismaz, divas karsēšanās pirtī, skrubis (sāls, medus, soda), pēriens ar slotiņām (bērzs, ozols, kadiķis, liepa, lazda). Pēc pirts procedūrām uz ķermeņa tiek uzklāta zāļu izvilkumu ārstnieciskā eļļa.

Pirts''Upesrūķi" komandā strādājam, pieaicinām Latvijas pirtskolās pirts zinībās, konkursos izglītotus, sertificētus Pirtniekus un Pirts Meistarus.

Mūsu komandā strādā arī ārsts-terapeits, sporta ārsts, masieris, kinezoloģijas speciālists- dr.Jānis Kaļāns. Iepriekš saskaņojot laikus un vēlmes, nesteidzīgā gaisotnē dr.Jānis var sniegt Jums vajadzīgo informāciju par Jums interesējošiem jautājumiem veselības un imunitātes nostiprināšanā... bez zāļu izrakstīšanas!

Sīkāk ,lūdzu, skatīties mūsu mājas lapu! www.upesruki.lv

Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes