viesu skaits
80
viesu skaits
gultas vietas
38
gultas vietas
marsruts
10
km no Rīgas
skatits
39288
cik reizes skatīts

Baltvilla viesnīca

Rezervēt
Adreseaddress Ādažu novads, Baltezers, Senču prospekts 45
Maršruts10 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

Baltvilla ir 4 zvaigzņu dizaina viesnīca ar mājīgu atmosfēru, laipnu un personisku attieksmi pret ikvienu klientu. Sniedzam augsta servisa pakalpojumus un rūpējamies par Jums visā uzturēšanās laikā. Mēs atrodamies Baltezerā krastā, tikai 10 km no Rīgas centra un 3 km attālumā no Baltijā lielākā Etnogrāfiskā brīvdabas muzeja.

Pie mums izbaudīsiet lielisku atpūtu plašos, ērtos, estētiski iekārtotos viesnīcas numuriņos. Visi 38 numuri ir aprīkoti ar gaisa kondicionēšanas sistēmu, Wifi, SMART tv un regulējamu apkures sistēmu. Mēbeles veidotas no dabīgā koka, visi numuriņi ir plaši un aprīkoti ar franču tipa balkoniem.

Mūsu lepnums ir izcili gardās brokastis. Vasaras sezonā visiem pieejama plašā restorāna terase.

“Baltvilla” ir viesnīca ar pievienoto vērtību un mēs lepojamies, ka viena no mūsu vērtībām ir sakārtota piegulošā teritorija, kas robežojas ar Baltezeru – vienu no skaistākajiem un tīrākajiem ezeriem Latvijā.

Vasaras sezonā pie mums var:

sauļoties un peldēties Baltezerā;
baudīt pastaigas priežu mežā;
nodarboties ar nūjošanu un citiem sporta veidiem.
Ziemas periodā Jums paveras plašas iespējas atjaunot spēkus iekštelpās, atpūšoties numuros, apmeklējot SPA procedūras un uzlabojot fizisko formu un veselību mūsu Veselības centrā un sporta kompleksā. Mūsu viesnīcas teritorijā Jūs varat nodoties nesteidzīgai atpūtai, kā arī vienkārši izbaudīt burvīgus ziemas skatus. Bērniem piejams rotaļu laukums.

Viesu ērtībām viesnīca piedāvā plašas autostāvvietas pakalpojumus – Jums ir iespēja novietot līdz 100 automašīnām, kas sniedz iespēju organizēt pasākumus dažāda lieluma apmeklētāju skaitam.

Baltvilla saviem klientiem piedāvā plašus un mājīgus viesnīcas numuriņus, pilnībā aprīkotas konferenču un semināru zāles, restorāna pakalpojumus gan uzņēmumiem, gan privātpersonām, kā arī fizioterapijas un rehabilitācijas pakalpojumus veselības centrā Baltezers

****Viesnīca Baltvilla bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3Labiekārtota pludmale Baltezera krastā bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29 bilde Nr.30 bilde Nr.31 bilde Nr.32 bilde Nr.33 bilde Nr.34 bilde Nr.35 bilde Nr.36 bilde Nr.37 bilde Nr.38 bilde Nr.39 bilde Nr.40 bilde Nr.41 bilde Nr.42 bilde Nr.43 bilde Nr.44 bilde Nr.45 bilde Nr.46 bilde Nr.47
Ūdens
Aktīva atpūta
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki
Rezervēt par zemāko cenu

sadarbībā ar booking.com

Atsauksmes