viesu skaits
90
viesu skaits
gultas vietas
90
gultas vietas
marsruts
53
km no Rīgas
skatits
41102
cik reizes skatīts

Rixwell Segevold Hotel viesnīca

Adreseaddress Siguldas novads, Mālpils iela 4b, Sigulda
Maršruts53 km no Rīgas uz atpūtas vietu
Sazināšanāsspeak lv speak ru speak en

RIXWELL Segevold Hotel atrodas 10 min brauciena attālumā no Siguldas vēsturiskā centra un nozīmīgākajām izklaides vietām, tostarp vertikālā vēja tuneļa AERODIUM, Tarzāna parka un Siguldas vagoniņa. 5 min gājiena attālumā pieejams tirdzniecības centrs Raibais Suns.

RIXWELL Segevold Hotel piedāvā dažādus numurus, no kuriem sev piemērotu variantu var atrast pat visprasīgākais viesis. Viesnīcā iespējams atrast numurus aprīkotus ar vannu, balkonu vai mansarda logiem. Viesnīca izceļas ar elegantiem numuriem, cenā iekļautām brokastīm, profesionālu apkalpošanu, restorānu un jauku SPA, kur relaksēties un atgūt spēkus pēc notikumiem piesātinātas dienas. SPA zona aprīkota ar peldbaseinu, džakuzi, saunu un pirti.

Viesnīcas restorānā aicinām baudīt gardas maltītes no mūsu ēdienkartes, kurā tiek piedāvāts izmeklēts Eiropas ēdienu klāsts. Restorāna siltā un viesmīlīgā atmosfēra ideāli piemērota romantiskām vakariņām divatā, ģimenes maltītei vai tikšanās reizēm ar draugiem. Personāls ir draudzīgs un uzmanīgs, nodrošinot, lai viesi maltītes laikā jūtas gaidīti un aprūpēti.

Konferenču zāles viesnīcā ir aprīkotas ar labu ventilācijas sistēmu un apgaismotas gan ar dabīgo, gan mākslīgo dienas apgaismojumu. Mūsu konferenču zāles var uzņemt līdz pat 60 cilvēkiem. Profesionāli un kvalificēti menedžeri palīdzēs Jums organizēt kafijas pauzes, dalībnieku izmitināšanu, kā arī sagatavos konferencēm paredzēto audiovizuālo aprīkojumu.

- Ērtību klāstā ietilpst bezmaksas autostāvvieta ar videonovērošanu viesnīcas iekšpagalmā.
- Bērniem līdz 7 gadu vecumam atļauts uzturēties vecāku numurā bezmaksas ar nodrošinātu papildus gultu un brokastīm.
- Viesnīcā laipni gaidīti arī viesi ar mājdzīvniekiem.

 bilde Nr.1 bilde Nr.2 bilde Nr.3 bilde Nr.4 bilde Nr.5 bilde Nr.6 bilde Nr.7 bilde Nr.8 bilde Nr.9 bilde Nr.10 bilde Nr.11 bilde Nr.12 bilde Nr.13 bilde Nr.14 bilde Nr.15 bilde Nr.16 bilde Nr.17 bilde Nr.18 bilde Nr.19 bilde Nr.20 bilde Nr.21 bilde Nr.22 bilde Nr.23 bilde Nr.24 bilde Nr.25 bilde Nr.26 bilde Nr.27 bilde Nr.28 bilde Nr.29
Pakalpojums
Aprīkojums
Citi
SPA apmeklējums 15 €
SPA apmeklējums bērniem no 3-12 g.10 €

Jūsu jautājums vai komentāri tiks nosūtīti uz atpūtas vietas e-pastu

Vārds

E-pasts*

Jautājumi, komentāri** obligātie lauki

Atsauksmes

Neviena atsauksme par šo atpūtas vietu vēl nav pievienota